Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez az élénk piros...

Mitől lehet ez az élénk piros vérzés?

Figyelt kérdés

Még egy hét van a mensimig és most wc-zéskor vettem észre ezt az élénk piros vérzést! De nem görcsölök, semmi fájdalmat nem érzek! Mitől lehet?

Babát szeretnék, úgyhogy már 1,5 éve nem szedek fog.gátlót.


2009. jan. 14. 17:32
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Nem lehet hogy hamarabb jött meg? Nálam is volt hogy tök rendszeres volt aztán az utóbbi időm elég stresszes volt és 11 nappal előbb jött meg! Lehet még ovulációs vérzés bár nem hiszem hogy ilyen későn van peteérésed, de akár beágyazódási vérzés is lehet!! Nyugodj meg semmi gond. Szorítok

2009. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Eggyetértek az előttem szólóval lehetséges beágyazódás is! Azt kísérheti egy kis vérzés.
2009. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Velem is előfordult, hogy 21. napra jött meg, főleg amikor a fősulin vizsgaidőszak volt.
2009. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok! És köszönöm a nyugtatást is!

Nem tudom mi lehet ez! Délelőtt barnás folyásom volt! De azon nem idegeskedtem, mert az mensim előtt mindig van!

De én is gondoltam arra, hogy esetleg beágyazódás! Majd kiderül!

Stressztől hamarabb megjött volna? Talán! Csak hogy semmi görcs nincs, pedig én elég rendesen görcsölök! Olyankor aludni se nagyon tudok!

Még egyszer köszönöm Nektek! :)

2009. jan. 14. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!