Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki a Jónás...

Van valaki, aki a Jónás naptáros módszer alapján lett terhes?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hűűűha, gratulálok. Nem tudom minek válaszoltok ha nem tetszik a kérdés! Ez egy olyan oldal ahol ha tetszik ha nem, bárki kérdezhet. Ha nem tetszik, nem kell válaszolni! Miért baj az, hogy akinek nem jön össze ripsz-ropsz megpróbál mindenbe belekapaszkodni?! Nyilván nem a naptártól hanem a férjétől szeretne terhes lenni. Na mindegy, elnézést...

Én úgy tudom többnek sikerült, már volt itt hasonló kérdés. Esetleg keress rá... Bár én személy szerint azt gondolom ez inkább csak véletlen lehetett. Persze ki tudja. Miért ne lehetne megpróbálni :)

2010. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tudom, többeknek bejött:)

Én utólag néztem meg, mert amikor megfogant a kisfiam, akkor még nem ismertem, de kb. oda tette a peteérést, amikor fogant:)

Úgyhogy lehet benne valami. Mindenesetre semmi baj nem származik abból, ha a Jónás-naptár által megadott napot is jó napnak tekintitek és akcióztok:)

Sok sikert:)

2010. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A bnőméknek jónás-napon fogant a kislánya:). Utólag néztük meg, és pont előtte voltak együtt, ahogy "kell". Pedig ez neki menszi után volt 3 nappal!!!! Végig nagyobbnak mérték a babáját, aztán a kiírt nap előtt egy nappal szült, de anyukám, aki az ügyeletes gyerekorvos volt (:D), megállapította, hogy akkormárkét hetestúlhordás volt! És tudta is mikor voltak együtt, szóval nem a terminusnak volt igaza, hanem a Jónás naptárnak és anyunak;).


Az én kisfiam, viszont épp PÉ-kor fogant, 14. napon:).

2010. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Akkor még reménykedem. Tegnapra nem vártam még nem jött de nagyon fáj a hasam és már a mellem sem fáj (tegnap még fájt) A kisfiam pont peteéréskor fogant (15. napon) Lehetséges, hogy a második baba meg a Jónás nap szerint fogant meg? (legalábbis remélem)
2010. nov. 27. 10:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Két ismerősömnek számoltam, mikor legyenek együtt, az egyik kisfiút(első baba), a másik leánykát szeretett volna(3 fiú után)-akkor még lehetett a rizikót is nézni-sikerült is mindkettőnek.:)
2010. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát nekem sajna nem jött össze, ma megjött, majd következő hónapban hátha
2010. nov. 27. 18:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom.Megy a drukk!
2010. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!