Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezelott 2evvel volt egy...

Ezelott 2evvel volt egy terhessegmegszakitasom azota probalkozok es nem esek teherbe. Nem lehet babam?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp vizsgáltassátok ki magatokat, ne várjatok tovább, akkor kiderül mia a gond, és tudnak segíteni.
2009. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Abortuszod volt?

Szerintem manapság már kevesebb nönél okoz ez problémát.Már fejletebb az orvostudomány.De voltál már dokinál?Ő mit mond?

2009. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt terhességmegszakításom, ráadásul már a 13. hétben egészségproblémám miatt, és utána 3 terhességem is volt. Kettőnél elvetéltem, de a harmadik már 2 éves. Azért menj el dokihoz.
2009. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem jún10én volt...:'( akkor úgy engedtek el, hogy lehet soha nem lesz, mert nagy baba volt.

Egy apacsere és 2hónap után újra terhes lettem, és most azon aggódok, hogy hogyan vészelem át a szülést:)

Ezt azért osztom meg veled, mert lehet sajnos rád igaz az, amivel engem engedett a doki az utamra akkor, de lehet csak "idő" kell neked, hogy babád legyen.

(látom, hogy 2éves próbálkozás után vagy) Javaslom, hogy menj el egy orvoshoz, és vizsgáljon ki, minden rendben van e veled, nincs e sérülés a méhfalon..., amit eddig nem vettek észre...

2009. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Keress fel egy nődokit, nézesd meg magad. Ha minden rendben van, akkor még ott vannak a lelki okok is amik gátolhatják a teherbeesést. Egy terhességmegszakitást nem lehet könnyü feldolgozni.
2009. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kosz hogy irtok.Voltam dokinal es azt mondta hogy minden rendben csak akkor azt nem ertem hogy miert nejon ossze!!!
2009. jan. 14. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!