Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnöm kb 3hónapja mindig...

Barátnöm kb 3hónapja mindig rosszul van mielött megjön neki elötte soha nem volt rosszul elötte! Lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
Az elöző hónapban mielött megjött neki 1-2nap késéssel folyamatosan hányingere volt meg szédült meg hányingere volt, és ilyenek voltak az elötte lévő hónapban is!Mult hónapban voltunk orvonál mindent megvizsgáltak nála kivéve nőgyógyászatilag tehát nőgyógyásznál nem voltunk! Ebben a hónapban is holnap kellene megjönnie de reggel arra kelt fel hogy hányingere volt de most hányt is és 12.00fele ma elkisért engem a kórházba a fülészetre és amikor mentünk leülni a székekre elájult és összesett és úgy tért magához hogy hányt tehát az elájulásból hányással tért magához! levitték a sürgősségire ahol a vércukorszinte jó volt, vérnyomása is! Kis iső után elmult minden panasza! És elengettek minket de ott nem montak semmit! SZERINTETEK MI A HELYZET?????
2009. jan. 14. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tesztet miért nem csinált még? Sűrgősen és utánna pedig a doki.

Lehet hogy babát vár és így reagál neki a szervezete.

Én csak annyit tudok javasolni hogy teszt és doki.

2009. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Kizárt hogy terhes. Ez más lesz sürgősen keresse fel háziorvosát. Egyfajta epilepsziás betegségek nek van hasonló tünete.
2009. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha konkrétan nem nézik a terhességet, akkor nem szerepel a laboron, sehol... Tapasztaltam, ájulás után mentem/vittek a sürgősségire, akkor még nem babásan, kérdezték, hogy miket tapasztalok, és mondtam, h híztam, és émelygek, de nem vagyok terhes tudtommal, erre a doki nagybetűvel felírta, hogy hcgt is nézzenek.

Szóval lehet a barátnőd terhes, csak nem tud róla... Nézesse meg magát nőgyógyásszal.... SOS!!!!

Utalhat méhen kívüli terhességre a tünete.... ÉS AZ HALÁLOS HA NEM MŰTIK MEG VELE....

2009. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy 3 hónapja van rosszul mielött megjön neki.

Tehát ha terhes lenne akkor az már látszana is.

Régebben én is mindig rosszul voltam aznap amikor megjött. Reggeltől estig hánytam, fájt a hasam és hasmenésem is volt. Vannak akik el is ájulnak a mensi első napján /az egyik ismerősömnél is ez volt/.

Szóval ha csak a mensi napján van rosszul és a többi napon nem, akkor nem valószinű hogy terhes. Főleg ha rendesen mestruálni kezd.

Azért persze tanácsos lenne egy nődokit felkeresnie.

Nekem például B6 vitamint irtak fel.

2009. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!