Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Letezik olyan hogy valaki...

Letezik olyan hogy valaki allergias a spermara?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem simán lehetséges bár még nem hallottam róla.
2009. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es ha megis van ilyen akkor nincs sok esely arra hogy gyereke legyen?
2009. jan. 14. 14:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt csak úgy tudhatod meg ha az orvos kivizsgál.

Mond el neki hogy mi a problémád és ő segíteni fog neked.

2009. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Létezni létezik. Hát az allergia valamennyire kezelhető, így megeshet, hogy terhes marad az illető hölgy, ha nem, akkor lombik.
2009. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Hát sperma allergiáról még soha nem hallottam, arról viszont igen, hogy a hüvely Ph értéke nem kedvező (ilyenkor végeznek inszeminációt) illetve a nő olyan anyagot termel ami megöli a spermát.
2009. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy pasim, akivel a ph-ink nem stimmeltek... (a szervezetem jobban tudta, hogy Ő nem hozzám való... ez a saját esetemre írom...)

De akkor mindegy volt, hogy gumiban vagy gumi nélkül, mindig olyan tüneteim voltak, mintha gombás lennék... Se előtte, se utána....

Teherbeesést nem zárja ki. De sztem kérjétek ki orvos véleményét... Mi akkor valami bogyót kaptunk... mindketten...

2009. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer hallottam róla, hogy létezik ilyen allergia, de kenőcsökkel lehet kezelni. a Nődoki meg tudja mondani, illetve felírni nektek.
2009. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Koszonom szepen a valaszokat:)Lehet hogy egyes emberek nevetni fognak a kerdesemen de elegge tapasztalatlan vagyok az ilyesmiben:(Mit jelent a huvely PH erteke?
2009. jan. 15. 00:31
 9/9 anonim ***** válasza:

HOgy savas vagy lúgos e a hüvelyed kémhatása.

Normál esetbem savas. (számokban sajnos nem tudom neked kifejezni, de ezt tuti megtalálod a neten) S mikor ettől eltér, akkor lehetnek ilyen problémák. Vagy a Tiéd jó a párodé túl savas, túl lúgos...

2009. jan. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!