Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első gyógyszermentes hónap...

Az első gyógyszermentes hónap után 2hetet késett. Aztán 5napig szépen megvolt. Most tegnapra nem vártam. Van esélyem babára, vagy talán most is ennyit késni fog? Nem állt még be?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia!Van esélyed,képzeld,én is így jártam,mielőtt teherbe estem, előtte való hónapban késett 10 napot.Köv.hóban terhes lettem,persze a peteérést nem tudtam így kiszámítani előre,és próbálkoztunk egész hónapban végig.Mint kiderült, peteérésem akkor már csak hó végén volt,és emiatt a baba is másfél héttel kisebb,mert ugye nem félidőben fogant.Tehát simán lehetsz te is terhes,sose lehet tudni,mikor kaptátok el a pé-d:))Tesztet már csinálhatsz!Szorítok!
2010. nov. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszi

a teszttel péntekig várok

addig izgulok :)

2010. nov. 23. 22:14
 3/13 anonim ***** válasza:
Nah,mi lett az eredmény?Remélem pozi!
2010. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

na, :)

ma reggel lett egy nagyon halvány +vonalam.

most kb. szerdáig megint várhatok,akkor tesztelek újra

köszönöm neked, hogy velem vagy :)

2010. nov. 27. 19:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Érdekes,de nálam is ugyanez volt a teszttel is:))nemvárt napján nagyon halvány lett a második csíkom,csak napfénynél lehetett látni,de csak én láttam,és 3 napot vártam míg újra teszteltem.Örökkévalóságnak tűnt az a 3 nap:))De akkor már ott volt erősen a második csík is.Neked is ott lesz,biztos vagyok benne:))Írj majd!
2010. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hát ez bíztató, de nem élem magam bele.

neked voltak tüneteid is vagy csak a késés miatt teszteltél?

2010. nov. 29. 12:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem semmi tünetem nem volt,de utána sem sok.Csak első próbálkozás után nem tudtam tovább várni a teszttel.Nekem az első hónapokban csak szédülés és fáradékonyságom volt,hányinger nem.Majd írj!
2010. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

már nagyon izgulok, nekem sincs tünetem eddig.de első babámnál se volt, míg az orvos meg nem erősítette a terhességet :)

holnap tesztelek.jelentkezem

2010. nov. 30. 21:52
 9/13 A kérdező kommentje:

képzeld negatívat teszteltem :(

az bosszant a legjobban, hogy akkor már megint mikor fog megjönni?

2010. dec. 1. 09:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Óh,ne mondd!Milyen teszttel csináltad?Azóta megjött?

Pedig téves pozi nem nagyon szokott lenni:((

2010. dec. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!