Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg álterhesség volt,...

Tényleg álterhesség volt, vagy tényleg elvetéltem a korai időszakban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A történet úgy kezdődik, hogy múlt év szeptemberében 7-re nem vártam, sajnos megjött, de nem volt olyan, mint szokott lenni. Azon a héten sportoltam és egy kedves férfiú teljes erőből belekönyökölt a hasamba (Teremhoki)és fájt a hasam rendesen, de akkor még nem volt pozitív tesztem. Rá egy napra már pozitívat teszteltem, és őrült boldog voltam. A következő héten elkezdtem vérezni és elmentem a dokihoz. Ő nem látott semmit, elküldött vérvételre és 132-es volt a HCG-m.(azt tudom, hogy ez kevés) Azt mondta ez nagyon-nagyon korai terhesség és hogy jöjjek vissza a következő héten. A köv.vizsgálaton már nem volt emelkedett HCG szint, de folyamatosan véreztem. Tulajdonképpen 3 hétig folyamatosan véreztem...(darabosat)Véleménye szerint nyugodtan lehet próbálkozni. Azóta sem jött össze a baba... 1 hónapra rá az Anyukám elment hozzá gyógyszert iratni és emlékezett rám, neki azt mondta, hogy nekem álterhességem volt!!!!!!!!! Emelkedett HCG szintet én magam tudok produkálni?! És hozzátenném az ultrahangos úgy bánt velem, mint egy kutyával. A doki látott apró cisztákat mindkét petefészkemen. És azt is mondta, ezért nem marad meg a baba. Elmentem egy másik orvoshoz és ő szerinte én makk egészséges vagyok. Biztosan van minden hónapban peteérésem, ismerem a testem rezdüléseit már.

Azért írom most ezt, mert tegnap mondta el Anyukám, hogy mit mondott korábban a doki!

Szerintetek ez mi lehetett?


2009. jan. 14. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez egy korai spontán vetélés volt szerintem. Álterhességnél csak a terheségre jellemző testi tünetek vannak, HCG termelés nem. A ciszták miatt lehet érdemes lenne ezt megnézni:

[link]

2009. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia,

HCGt az agyad csak úgy nem tud termeltetni, nem is hallottam ilyenről...

HA a teszted pozitív volt, akkor vagy babád volt, vagy volt valami cisztád, ami miatt nőtt egy picit a hcg, mert az befolyásolja... Álterhesség esetén nem nő a hcg, csak minden más mutatja a terhességet.... Szóval a doki hülye volt... Sajnálom, hogy azt kell írnom, de elvetéltél akkor...

A szervezeted regenerálódik, hiszen alig 5hó telt el... nyugi jönni fog a pici...:)

2009. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyosak vagytok!

Rosszul esett, hogy a doki álterhesnek tartott... és ez a pasi egy nőgyógyászaki klinikán dolgozik!

Cisztám a másik doki szerint biztos, hogy nincs, szerinte,amit láttak az a vetélés miatt lehetett...

Remélem összejön, egyébként mára nem várom, és még semmi jele, hogy megjönne... :-)

2009. jan. 14. 11:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem is babás voltál, csak elment a kicsid. Azt az első dokit meg messzire kerüld el! Az ilyenek nem érdemelnek pacientúrát, komolyan! :(

Én most vetéltem el 2 hete, és emlékszem, amikor 4ésfél hetes terhesen, nagy boldogan elmentem a dokimhoz a magánrendelésére (nem ahová előtte terhesgondozásra jártam), megvizsgált, mondta, hogy valószínűleg terhes vagyok, csak nem látni még a vastag nyálkahártyán kívül semmit, és megkérdezte, hogy mikor menzeszeltem utoljára, és kiderült, hogy mennyire korai, akkor a tehén, dög asszisztense azt mondta gúnyosan nevetve, hogy "áá, ez még menzesz is lehet!". NAgyon rosszul esett, de sajnos ezekkel együtt kell élni... És látod..igaza lett, elment 8 hetesen a babám...

Fel a fejjel, hamarosan össze fog jönni egy pici élet a pocidban. CSak vigyázz magadra, egyél egészségesen és szedj terhesvitamint.

Nagyon drukkolok a mielőbbi pozitív teszthez!

Enci

2009. jan. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, most látom, hogy mára nem várod, akkor még jobban drukkolok!!! Ha jó híred van, oszd meg velünk is ;)
2009. jan. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ari vagy nagyon! Mindenképpen írok, ha látom újra a 2 csíkot!!
2009. jan. 14. 11:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia tudom, hogy nem a témához tartozik, de ez az eset a debreceni klinikán történt, vagy máshol? Amúgy én is szorítok neked, ha pénteken nem jön, akkor már akár szombat reggel tesztelhetsz is. Ha több pénzt is szánsz a tesztre, akkor vegyél 10-est, ez a legérzékenyebb, viszont olyan 1500 körül van. (Qupido kapható patikákban)
2009. jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem ez az eset a Baross utcában történt.

Remélem ez a hónap boldogsággal teli lesz...

Majd írok! Köszi a választ!

2009. jan. 14. 12:58
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajnos ma reggel megjött..... :-(((((((((((((((((((((

Nagyon fáj a lelkem...

2009. jan. 19. 07:40
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! A 88%-os vagyok (biztos látszik is..), nagyon sajnálom... Rendes menzesz? Erős, piros? Nem baj, fel a fejjel! Biztosan össze fog jönni, a lényeg, hogy ne légy görcsös! Tudják a kis angyalok, hogy mikor lehet jönni!

Nagyon drukkolok!

Enci

2009. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!