Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja pozitív a tesztem,...

2 napja pozitív a tesztem, mára nem vártam és edddig nem is jött meg. (Remélem nem is fog.)Korai terhességnél lehet gond?

Figyelt kérdés

Kis szurkálást érzek, főleg a pocim bal oldalán.

Mivel még korai a terhesség nem terveztem dokihoz menni.

Mit gondoltok érdemes lenne mégis megvizsgáltatnom magam?

Aggódok...


2009. jan. 14. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Mitől aggódsz?

Amíg nem vérzel!!, görcsölsz addig nem sok baj történhet, a dokik 90% ilyenkor annyit tud mondani, hogy terhesség gyanúja, semmit nem lát, érez... néha vetélés lehetséges is felkerül a papírra... A szurka normális, ha esetleg erősödne, és csak egy oldali lenne, esetleg megfázottahátam érzésed is van, akkor kell picit megijedni és orvoshoz menni. Hogy kiszűrje jó helyen van e a pici, de ennyi idősen, 4hetesen nem látja ezt se...


Ha van 2+od, akkor nem is fog megjönni... (annak az esélye, hogy elvetélj nagyon kicsi, tényleg valaminek veled vagy a babával kell nemstimmelni, hogy vetélés legyen, szelekció)

2009. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a menstruációm elmaradását követő 8. napon mentem el dokihoz, akkor még csak a petezsákot látta és benne a 3 mm-s "csöppséget". Aggódni szerintem nincs okod amég nem vérzel vagy nem görcsölsz túlságosan (bár "mindjárt megjön érzésed" lehet), de ha téged megnyugtat menj el dokihoz. Arra jó, hogy megbeszéld vele, hogy terhesség esetén milyen terhes vitamint szedj, feltheted neki az esetleges kérdéseid. Ha elmész, abból baj nem lehet, pár hét múlva úgyis visszarendel, hogy pontosítsa az infókat (milyen idős a terhesség, mekkora a bébi stb.) Szurkolok! :)
2009. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Én 6 hetesen és boldogan mentem a dokihoz, hogy jaj de jó korán észrevettem (nem tervezett volt) és akkor milyen jó lesz. Ja....majd hogy nem azt kaptam mit keresek még itt. Ez korai terhesség, és szó szerint alig akartak velem foglalkozni, azt mondta a doki hogy a 8. hétig ráért volna elmenni. Ez a SOTE I.-en volt. Ugyan már nem oda járok, de aggodalomra nincs semmi ok. A 12. hétig nagyon komoly vizsgálatok nem lesznek, annyit mondott a doki hogy csak panasz esetén kell hamarabb menni, tehát ha szeretnéd menj el a megnyugvás miatt.


Boldog baba várást.

35 hetes terhes

2009. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dettó. Hétfőn teszteltem pozitívat. Én is aggódom picit, főleg azért, mert az előző terhességem vetéléssel végződött. Nekem is van hasszurka, meg "mindjárt megjön" érzés, de remélem ez tényleg normális. Lehet felhívom a dokit, hogy mikor fogadna. Már csak a magam megnyugtatása miatt, mert amúgy még tényleg korai 4 hetesen.Minden jót kívánok.
2009. jan. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok! És ne aggódj, ha nincs vérzés vagy nagyobb fájdalom, akkor rá érsz kb. két hét múlva dokihoz menni.Nekem is ma nem kéne megjönnie (eddig még nem jött), de valamiért úgy érzem megint nem sikerült.Tesztet még nem csináltam,félek a csalódástól.Ha több napot késik talán csinálok.Meg nekem semmi tünetem nincs ami babára utalna.A melleim nem fájnak,stb. talán csak a mindjárt megjön érzés de,mint tudjuk ez a mezi előjele is.
2009. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!