Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 42.napon,de mensi...

Ma vagyok a 42.napon,de mensi sehol.Az elöző hónapban is 43napra jött meg,de akkor a 40.naptól már barnáztam.Ez még normális vagy valami baj van?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Szia, mit értesz baj alatt, egy babót?

Lehet, ha eddig barnáztál, akkor most ez a baba lesz. De lehet, hogy semmit sem jelent, és holnapra meg is jön:)

2009. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
SZERINTEM VÁRJ MÉG PÁR NAPOT,HA NEM JÖN MEG ÉS VAN OKOD GYANAKODNI A TERHESSÉGRE IRÁNY A PATIKA,TERHESSÉGI TESZT ÉS MEGTUDOD.HA NEM VAGY TERHES KERESS FEL 1 NÖGYOGYÁSZT A PROBLÉMÁDDAL.A MENSTRUÁCIOS IDÖSZAKOKAT SOK MINDEN BEFOLYÁSOLHATJA.PL.:STRESSZ,RENDSZERTELEN NEMIÉLET,A KOR ÉS MÉG SOROLHATNÁM.A DOKI AZ TUTI.
2009. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A baj alatt nem a BABÁRA gondoltam,ha Ő lenne én lennék a világ legboldogabb embere!Úgyanis 4hónapja belevágtunk a babaprojektbe!Olvastam olyat,hogy akinek 35napig nem jön meg,nincs is peteérése.Ez igaz?Elöző hónapban voltam dokinál(a késés miatt),de azt mondta minden rendben van.Nem tudom mit tegyek.Várjak még a tesztel?
2009. jan. 14. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:

En ilyenrol nem hallottam,mint amit te irtal...de en azt mondom proba szerencse!Vegyel 1 tesztet es csinald meg.Ha esetleg negativ,akkor se csuggedj el!Ha sehol semmi varj meg par napot es csinalj 1 ujat!

En is igy csinaltam!Nekem az elmaradt mesi utan 1 hettel nem mutatta ki,majd par napra ra ujra csinaltam,es csak 1 jo indulattal mondhato halvany csikom volt a kovetkezon,de en annyira orultem annak is,h delutan ujat csinaltam,ami minden ketseget kizaroan + volt!!!Most pedig itt alszik a szobaban az 1 honapos kisfiam.

Nagyon szoritok neked!! kalappal...!!!

Irj ,h mi van veled!

2009. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Ezt a peteéréses dolgot itt olvastm az oldalon,de lehet,hogy csak v.ki okos kitalálta,rem.ez nem igaz.Én úgy tudom,ha mesi van akkor peteérés is van.Vagy ez is hülyeség?Nagyon tapasztalatlan vagyok ezen a téren,első BABUKA lenne!Ha tud valaki v.mit erről légyszi irjatok!Előre is köszi!
2009. jan. 14. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem aakarlak elkeseríteni, de attól, hogy valaki menstruál még nem biztos, hogy van peteérése. A 40 nap soknak tűnik. Én is olvastam arról, hogy ha valakinek 21 naposnál rövidebb v. 35 naposnál hosszabb a ciklusa, akkor nincs peteérése. Nekem is szeptember óta tuti nem volt peteérésem, novemberben 40 napra jött meg, azóta még semmi. Voltam orvosnál fogok kapni gyógyszert, szerintem te is menj el. Vagy legalább mérd a hődet, vegyél ovu tesztet, abból kiderül.
2009. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akarlak, bocsi
2009. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!