Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor láttak nálatok előszőr...

Mikor láttak nálatok előszőr petezsákot terhesség idején?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 4 hetes és 6 napos terhes, lombik beültetés után 17 nappal.Erős pozitív tesztjeim vannak és a terhességet a vérkép is megerősítette.Ma voltam dokinál de még semmit sem látott uh-on, sőt a méhnyálkahártya vastagság is csak 10 mm, éppen, hogy belefér az elégségesnek mondhatóba.Szerintetek most mi van?
2010. nov. 22. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én a múlt héten voltam az orvosnál, nem látott még petezsákot. A ciklusom nagyon szabálytalan, így abból nem tudta a kort megállapítani. Elküldött vérvételre, az eredmény 1000-es HCG lett. Azt mondta az olyan 3-4 hét körül van. Szerinted ez reális kor? Másfél hét múlva néz meg újra ultrahanggal.

De eléggé aggódom,mert fájdogál a hasam és a derekam is és ma volt egy csepp barnás folyásom.

Neked vannak tüneteid?

2010. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen láttak petezsákot, ilyenkor pár nap is sokat számit, ne aggódj, korán van még :)
2010. nov. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az első válaszolónak írom, hogy nekem 4 hét és 3 nap-os terhességnél, a múlt pénteken, 760 volt a HCGm. Szerintem az 1000 az nagyon jó neked, az enyémmel is nagyon meg volt elégedve a doki.Én jövő kedden megyek megint uh-ra, igaz csak akkor kellett volna mennem előszőr de nem bírtam várni.Főleg azért mert nekem is fáj a hasam és aggódom.De a mai uh-al egyáltalán nem lettem nyugodtabb, sőt....!! Neked milyen vastag volt a méhnyálkahártyád?

Ja, és én is barnáztam 3 napig, beültetés (mert ez lombik volt)után 8 nappal.

2010. nov. 22. 16:55
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én vagyok a másik lombikos. Nekem a dokim azt mondta, h 1ooo fölötti hcg-nél szoktak látni petezsákot, és a hcg 2 naponta duplázódik, tehát nálad már 15oo körül kell lennie. Most hcg-t nem néztek? Csak rögtön uh? Nekem csüt kell mennem, akkor elvileg 12oo körül lesz a hcg-m és addigra ígért a doki petezsákot.
2010. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit megnyugtatásképpen, hogy nekem is gyakran fájdogál a hasam, olyan, mintha meg akarna jönni és ma egész nap kortyog alul a hasam.

Reméljük, ez nem jelent rosszat.. Sok sikert Neked is, nem akartalak elkeseríteni , nagyon szép hcg értéked volt, simán lehet, h minden rendben van, csak elbújt a baba. Ha szeretnél priviben beszélgetni, írok e-címet is.

2010. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a múlt héten szerdán a vérvétel előtt volt 14 mm a nyálkahártya. Nem aggódnék, csak a barnázás (bár ma kezdődött és reggel óta csak két csepp volt) rettentően elkeserít.

Neked mit mondott erre az orvosod, említetted, hogy Neked is volt?

2010. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
4+4 hetesen 2 mm petezsák és 24mm nyálkahártya látszódott nekem.
2010. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem mondott a barnázásra semmit.Amúgy, az lehet, hogy beágyazódás volt.
2010. nov. 22. 18:11
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem 4 hét 3 naposan a nyálkahártyám 7mm.es volt doki azt mondta nem baba de volt 2 pozitív tesztem ezért elmentem 4hét 5 naposan is ultrahangra és akkor már ott volt a kis petezsákocska benne szikhólyaggal!Ja és én is barnáztam amire kaptam utrogestan hüvelykapszulát és elmúlt a barnázásom.

20h kmm :)

2010. nov. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok bíztatást, mindenkinek sok sikert kívánok én is!Majd még jelentkezzetek ti is a fejleményekkel.Én is írok, ha megtudok valamit.
2010. nov. 23. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!