Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv teszt után mikor...

Pozitiv teszt után mikor mentek először dokihoz?

Figyelt kérdés
Igazából csak a 6-7 héten akartam menni, hogy jobban lehessen látni,(meg hallani!!). Valaki azt mondja, hogy addig nem is jó ha turkálnak. De igazából elbizonytalanodtam, szeretném tudni, hogy minden rendben van-e?
2009. jan. 13. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges hamarabb menni. Én 6 hetesen teszteltem,és 8 hetesen mentem dokihoz. Akkor már tökéletesen lehetett látni és hallani a kis szívét. :)
2009. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia,

Én 5 hetesen mentem először, akkor még csak a petezsákot láttuk. 2 hét múlva mentem megint, és már ott volt a picúrom is.

Nálunk csak UH van, nem turkál a doki.

2009. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet, hogy akkor én is elmegyek hamarabb.
2009. jan. 13. 19:40
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Én 4 hetesen mentem! Megvolt vastagodva a méhnyálkahártya! Doki mondta egyértelmű terhi! 5hetesen petezsákot látta már:)!8 hetesen már szívműködés is volt:)!!
2009. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Én azonal felhívtam a dokit és már mehettem is napokon belöl. Fontos tudni hogy jó helyen van e,meg hasonlók!Megkapod a terhességet igazoló papírt és akár már a védőbe is mehetsz. Legalább is nálunk Tolna megyében így van. Általában kérik majd hogy 2-3 hét mulva jelentkezz ujra mert ismét rátok néznek. 12.hétig mindíg hüvelyi ultrahangot csinálnak,ez a te érdeked is.
2009. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Én a teszt után azonnal mentem volna dokihoz, csak a megerősítés miatt is,de csak hét múlva volt csak időpont. Így már 6 hetes volt a pici, hallotuk a szívverését, meg minden.
2009. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én rogton harmadnap mentem, akkor 5-6 hetesre mondta a doki.

de nalam elobb volt egy negativ teszt, amit sajnos nem ismeteltem meg, elmentunk nyaralni, es kijottek a tunetek (mellfajas, faradekonysag, nimfomania, stb). amint hazajottunk, ujra teszteltem, akkor mar pozitiv volt, na hivtam is a dokit :)


amugy azert is jo, ha koran mesz, mert pl nekem irt fel valamit, hogyha barnaznek (nem barnaztam, ugyhogy nem tudom a gyogyszer nevet), es sok friss terhessegi kerdes van itt, hogy uristen, barnaztam, mi lesz.. es szerintem ezek kis felvilagositassal megelozhetok. jo ha a doki kiszuri, ha gond van, lehetseges problemakat eleve megelozni, meg ilyesmi.

2009. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!