Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Midstream teszttel halvány...

Midstream teszttel halvány pozitív?

Figyelt kérdés
Ha a nem várt mensi előtti napon du 2 körül nagyon halvány lett a tesztem (Midstream), akkor már remélhetek?
2009. jan. 13. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
röviden:igen, a halvány csík is csík.Gratulálok
2009. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Halvány pozitív is pozitív:)

(de sokszor lett ez leírva)

TERHES VAGY!!!! Ha a nemvárt napján tesztelsz egyet, reggel, akkor az nagyon pozitív lesz...

Itt nem remélni kell, örülni, és vigyázni, és vigyorogni, és azt hiszem örülni...

2009. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tudom, én is számtalanszor olvastam mások kérdéseinél a "halvány csík is csík" válaszokat... Csak hát olyan hihetetlen... és még ott van a holnapi nap...

Azt hiszem, ha voltam dokinál és minden ok lesz szerinte is, akkor fogok örülni igazán... első baba lesz a pocok. :)

2009. jan. 13. 15:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Második vagyok.

Hogy semmi gikszer ne legyen azért írok: két hét múlva sipirc a dokihoz, előbb nem érdemes, mert esetleg még csak pötty, de nem vibrál, mert még kicsi, és a doki frászt hoz rád... Szóval 6hetesen pár naposan sipirc doki, addig pihenés, sok folyadék, gyümi, semmi megeröltetés, melegebben öltözz... és most írhatnék még három oldalt mit is csinálj:)

Örülj annak a picinek, most már ott van, érezze, hogy szereted.

Nekem 16hetes a pocaklakóm, s abban a pillanatban, hogy mosolygok simizve kalimpál, ha morcos, akkor rugdos, a tiéd még nem tud jelezni, de igényli a törődést... Nevezzétek el, és hívogassátok, kérdezgessétek hogy van, egy téged megnyugtat, olyan mintha válaszolna:) a pici meg érzi törődsz vele:)

Szóval mosolyra fel:)

Ha valami kérdésed van bármikor írhatsz, ha tudok segítek.

Boldog Babavárást

2009. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!