Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta szúr a hasam bal...

Napok óta szúr a hasam bal oldalt meg néha itt ott. Úgy hallotam hogy akkor a méh növekedik. Ez igaz? Fontos.

Figyelt kérdés
De viszon 3hónapja vettem be esemény utáni tablettát. Azóta meg jött mindig rendesen.bár az utolsó csak 5 napig tartott és közép mennyiségű. nagyon félek, még nem szeretnék kisbabát. Lehet hogy terhes vagyok?? Miért szúr a hasam?? Segitsetek:( nem hatott a gyógyszer?:(
2010. nov. 21. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy emiatt szúr a hasad, ezernyi oka lehet. Viszont, szerintem a hormongyógyszer miatt lett kevesebb a menstruációd, nem a terhesség miatt. De csinálj egy tesztet, abból tutira kiderül, másképp nem tudod meg.
2010. nov. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi. majd fogok csinálni. de most igy ahogy olvastam a többi ilyen kérdést nagyon meg ilyedtem. :'( hát remélem hogy nem vagyok az..:(
2010. nov. 21. 12:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szúr, néha de én terhes vagyok
2010. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát de te vettél be esemény utánit és meg is jött? És úgy vagy terhes??
2010. nov. 21. 13:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja meg a bal mellem is szúr. És 2 hét múlva kéne megjönnie következőnek. :( Nem hatott az esemény utáni??? Segitsetek lécci:(
2010. nov. 21. 13:50
 6/8 A kérdező kommentje:
De magas hőmérsékletem nincs.
2010. nov. 21. 13:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, de csinálj egy tesztet, biztos, ami biztos. Hiába kérdezgeted itt az oldalon, senki nem fogja tudni megmondani sajnos.
2010. nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
csinálok tesztet persze. csak legyen negatív. hát sajnos ja :( De köszönöm!
2010. nov. 21. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!