Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációra készülünk, de...

Inszeminációra készülünk, de "csak" egy db érett tüszőm van. Igy is sikeres lehet az inszemináció?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy másnak nem egy tüszője van hanem 3db-nál több.
2009. jan. 13. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy lehet. Végül is természetes körülmények között is csak egy tüsző áll rendelkezésre. Az is jó, hogy egyáltalán van. Sok nőnek egyetlen sejtje sincs, amit meg lehetne termékenyíteni!

Szorítok!!

2009. jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia


Köszi, hogy írtál. Ez a egy db tüsző is hormon nélkül sikerült. Nem kaptam semmit, annak érdekében ,hogy legyen. Most, hogy van egy gondolom majd tüszőrepit kapok és 36 órán belül jön az inszemináció.

Egyébként hogyan zajlik?

Sokan mondják, hogy hasonlít a hsg-hez. NA, ami nekem nagyon fájt:(

2009. jan. 13. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt elég jól leírnak mindent. Nekem lombikom volt, az másabb, de ott is fontos a tüszők száma.


[link]


Sok sikert! És pihenj sokat, de ne görcsölj rá, mert az nem jó! Kétcsíkos tesztet kívánok!!

2009. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem 1 db 16 mm(!)-s tüszővel sikerült a kislányom:)

Sok sikert kívánok, és mielőbbi babázást!!

2009. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!