Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mit érzett a sikeres...

Ki mit érzett a sikeres inszemináció után?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 16:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Aki így esik teherbe tényleg jobban kell vigyáznia magára mint sima terhességnél?
2011. febr. 4. 17:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ez nem igaz! Egy inszemináció pont ugyanolyan, mintha természetes módon jutna be a sperma, azza a kivétellel, hogy ezek válogatott, mind jól mozgó sperma, illetve a doki a lehető legfeljebb, a méhedbe fecskendezi az "anyagot". Ennyi. 15percet fekszel, hogy a spermák megtalálják a helyüket, majd ugyanúgy jársz-kelsz, mint annak előtte. Nekem így a két tüszőből sikerült két magzatot gyártani. Így utólag azt tudom mondani, hogy atúlzott óvatosság , a sok fekvés a lehető legrosszabb , amit tehetsz. Oknélkül ne hagyd el magad, végig mozogjál kíméletesen a terhesség alatt is, mert a megfelelő izomzat nagyon fontos. És nem kell zabálni sem, csak mert úgy érzi az ember, ezt kívánja a babám... ezeket mi kívánjuk! Én azért mondom, mert az ikreket annó elveszítettem a 23.héten! Kinyílt a méhszáj...nem tudni miért , de én úgy érzem, azért, mert az elején asok hányás miatt (illetve egy bevérzés miatt) nagyon sokat feküdtem, kb 3 hónapot. Aztán felálltam, végre jártam-keltem, végre ettem ezerrel és pár hét múlva baj lett. De valami pozitívat a végén: azóta van egy kisfiam, akit ki tudtam hordani végig! Sok sikert!
2011. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán úgy értették, hogy azért kell jobban vigyázni, mert spontán nem jött össze, csak így. De előzőnek igaza van amúgy teljesen.
2011. febr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!