Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki meddő akkor a...

Ha valaki meddő akkor a lombikbébi program segít teherbe esni? Nemrég olvastam hogy teherbe eshet. Szrintetek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért vannak a lombikbébi programok, hogy olyan nők is teherbe tudjanak esni, akiknek természetes úton nem sikerül. Persze. De nem tudnak ezzel a megoldással sem minden nőnek segíteni, ezért állapítottak meg 5 ingyenes próbálkozási lehetőséget. A gyógyszerek így is nagyon drágák, de maga a petesejt leszíváz (punkció), a megtermékenyítés, és a beültetés ingyenes.

"Sajnos" érintett vagyok a dologban.

Ha konkrétan érdekel valami, nyugodtan kérdezz, de így általánosságban oldalakat lehetne írni erről.

2009. jan. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
valószínű hogy én is meddő vagyok,egy gyulladás miatt.Mennyibe kerünek a gyógyszerek.Milyen vizsgálatok szükségesek hogy kiderüljön?Nem fordultam időben orvoshoz.most azt sem tudom hogy mit csináljak.
2009. jan. 13. 00:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszerek ára attól függ, hogy a doki mennyit ír fel neked. Alaphormon vizsgálatokat csinálnak vérből (már ez is sokat elárul a szervezeted állapotáról), férjed spermáját megnézik, téged UH-val. Akkor van olyan vizsgálat, hogy együttlét után kell menned, megnézik, meddig jut a spermium a szervezetedben. Nézik a peteérést stb. Nagyon sok mindent, fel se tudom sorolni. De egyébként is egyéni, mert mindenkinek más baja van.

Van Kaáli Intézet vagy Meddőségi Központ ott, ahol laksz?

Hívd fel őket, kérj időpontot, és meglátod, meg fogsz nyugodni, mert elkezdődik majd egy reményteljes folyamat az életedben. Bár hosszadalmas, de a babáért mindent!!

2009. jan. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gyulladástól nem vagy meddő, mert termékeny vagy, maximum el van záródva a gennytől a petevezetéked, ilyenkor átjárhatósági műveletet végeznek, azaz kitisztítják a járatokat, hogy a petesejt és sperma szabadon mozoghasson és találkozhasson
2010. júl. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!