Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PG 53 minimikroszkópot használ...

PG 53 minimikroszkópot használok tegnap páfrányok voltak ma meg már semmi akkor csak egy napig van peteérésem?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz használni a mikroszkópot. Na nem úgy nehéz, hogy bonyolult a kezelése, hanem ki tudja, hogy a minta valóban olyan amilyennek lennie kell. Pl. nekem a cervix soha nem volt páfrányos, ami azt ileti a másik sem, a nyál meg folyton páfrányozott.

Amit javaslok. Miután elmúlt a vérzésed 2 naponta legyetek együtt.

2009. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha a párod reggel rányal a mikroszkópra is páfrányos.... erről ennyit... Ő is peteérik... kamu a mikroszkóp...
2009. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem sem jó, nekem állandóan páfrányosat mutatott, de még mindig sehol semmi! Dobd ki!
2009. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor én vagyok az ellenpélda.Gondoltam én is kipróbálom.Eleinte vagy 1,5 hétig csak buborékot mutatott reggeli nyálból.Egyik reggel tiszta páfrány lett,így nem is hagytuk ki a férjemmel a reggelt.Igaz én mellette megnéztem a Jónás naptárt is,és egyezett a nap.Másnap már nem volt páfrány,és utána egy hétig csak buborék.Aztán a menszesz előtt 3-4 nappal,félig páfrányos lett.Tudtam,és éreztem hogy itt baba lesz.A mikroszkóp attól a naptól mindig ezt mutatta,és a th teszt is pozitívan mutatta az eredményt.

Nálam bejött,de sztem ki kell tapasztalni a használatot.Lámpafénynél jobb nézni,és az sem mindegy,mennyire nyomod össze.

Próbálkozz,ha másért nem érdekességképp jó nézegetni :))))

További szép napot!

2009. jan. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
"Nyalás" előtt nem szabad enni, inni. A sós ételek pl nagyon szépen "kiülnek" a nyálban. Legjobb, ha reggel fogmosás után max egy pohár vizet iszik az ember, és kb fél óra múlva nyálaz.
2011. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!