Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ilyenkor mi van Az...

Most ilyenkor mi van Az exemmel 3 hete szakitottunk de ezelőtt kb 1-2 héttel együttvoltunk. Lehet ebből baj? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Cypromixet szedek. Nem Élvezett belém de nem védekeztünk. Utána mikor kellett igaz 5. napra de megjött mivel az elősző havim sem 3 napra rá jött meg. Utána kb 1hete kettő talán csináltam egy tesztet mert nagyon megijedtem (de alaptalanul mert hogy mindenütt terhesség meg ilyenek. ) Az a teszt negatív lett. Ma kellene megjönnie a multkor délután jött meg most meg még semmi.
2010. nov. 18. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi szakitas elott par nappal voltunk egyutt. Most van egy 10 hetes kislanyunk es boldog kapcsolatban elunk.
2010. nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de itt a dolog lényege hogy nem akarok terhes lenni mert 17,5 vagyok.amig nem tudok neki megadni semmit addig nem akarok.Csak a kérdés ha előző hónapban megvolt lehetek e terhes.ha a 1-2 hete készült teszt negatív lett és ma kellene jönnie.ugye csak késik
2010. nov. 18. 21:03
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem csak késik, de ha terhes vagy az a teszt akkor sem mutatta volna még ki. ha nagyon nyugtalan vagy, csinálj egy másik tesztet
2010. nov. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De ha trhes lennék akkkor az előző havinak nem kellett vna megjönnie

nem?

2010. nov. 18. 22:00
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul írtam kb 1-2 hete csináltam tesztet nem akkor mikor együtt voltunk
2010. nov. 18. 22:07
 6/12 anonim ***** válasza:

az egyutlet ota mar egyszer megjott

mi itt a kerdes?

2010. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Félek hogy késik.

mert van egy barátnőm akinek a baba megmozdulásáig megvolt mondjuk neki hormonzvara volt

mondjuk görcsölök ugy mint mikor megvan a havim lehet nem sokár megjön csak aggódom nagyon:S

2010. nov. 18. 22:30
 8/12 anonim ***** válasza:
ha megjött nem vagy terhes
2010. nov. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Van egy bnőm neki is megvolt a terhesség alatt csak több volt neki a szokottnál nekem olyan hülyén nő a hasam vagy én nem tom lehet azért mert van rajtam fölösleg:S

Tudnátok olyan linket küldeni ah normálisan látszanak a has növekedései

mert amiket neten aláltam azokbol nem sokat láttam

előre is köszi

2010. nov. 21. 21:29
 10/12 anonim ***** válasza:
kicsit erthetetlen vagy
2010. nov. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!