Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már úgy hogy nem...

Voltatok már úgy hogy nem csíptétek el a + jelet az ovuteszten, csak annyit hogy erősödik, már majdnem ugyan olyan erős mint a C csík és másnap meg már jóval halványabb? Lehet hogy nem csíptem el?

Figyelt kérdés
A hasam fáj főleg a jobb petefészkemnél és a folyásom is nyúlósabb. Bár nem sok, tegnap előtt este jó nagy adag jött ki. Azóta kevés van. Most volt pé-m vagy nem? Tegnapra esett le a hőm. Voltunk is együtt.
2009. jan. 12. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha leesett hőnél voltatok együtt, az jó, mert elvileg akkor van pé.

A kérdés, hogy ma felugrott-e a hőd?

2009. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak egy kicsit emelkedett meg 1-2 tizedet. De valahol azt olvastam hogy 4 napon belül kell megemelkednie magasra. Vagy rosszul tudom? Ha még holnap magasabb lesz az jó?
2009. jan. 12. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, jól tudod, az jó ha folyamatosan emelkedik:)

Drukkolok:)

(az előző)

2009. jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

És az ovuteszttel kapcsolatban van tapasztalat?

2009. jan. 12. 14:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem jött be. Egyrészt azt írja, hogy 27-28 napos ciklus esetén 9. naptól kell nézni, de akkor a 13. napra elfogy. Végig ott volt a csík nem tudtam eldönteni, hogy már jó-e, szerintem egyforma volt? Nekem az orvos szerint a 15. napon van peteérésem. Fe is megy akkor a hőm, hát az ovu teszt csak a 18. napon vált erőssé amikor már három napja elég magas a hőm. Én sem igazán értettem.
2009. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia nekem bevállt

nekem fokozatosan erősödött. és mikor pé volt akkor sokkal de sokkal erősebb vol a 2. csik. most meg ugy volt hogy tegnap 2 csik kicsit halványabb ma meg már ugyan olyan rős mindkettő csik.Szerintem ha nyulos valami jött ki belőled simán lehet hogy holnap lesz mivel nekem tegnap jött kiolyan nyulos és ma pár potitiv az ovu tesztem. Holnap is ajánlatos megnézned majd ird meg milett

2009. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Mindenesetre együtt leszünk a férjemmel, aztán remélem hogy sikerül 8 hónap után a baba!

2009. jan. 12. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!