Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szabályos a ciklusom (28...

Ha szabályos a ciklusom (28 napos), akkor is lehet, hogy nem a 14. napon, hanem a 16. -on van peteérésem?

Figyelt kérdés
December 27.-én volt meg a menstruációm,tegnap(16.napon) fehéres folyásom volt(csak aznap és el is múlt). Jelentheti azt,hogy peteérésem volt?
2009. jan. 12. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amikor teherbe akartam, esni, ez akkor nagyon érdekelt, és mindent elolvastam amit találtam, lehet peteérésed később is, korábban is, egy jó nőgyógyász a hüvelyi ultrahangon jól látja a petéket és elég jól ki tudja számolni, az mikorra érik be, ha babát szertnél érdemes elmenni az orvoshoz.
2009. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Még csak 2 hónapja próbálkozunk(előtte voltam orvosnál) úgyhogy a vizsgálattal még várok,mert félek,hogy nehogy annyira erőltessem,hogy az miatt ne jöjjön össze.
2009. jan. 12. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!