Az ovu teszten a 2. vonal halvány. Ez lehet egész hónapban, vagy csak az ovu előtt-után?
Figyelt kérdés
Tegnap teszteltem egy halvány 2. csíkosat. Ebből lehet következtetni, hogy lassan itt a peteérés ideje, vagy lehet egy hónapban többször halvány 2. csíkos nem csak pé előtt? Nem szeretnék minden nap ellőni egy tesztet, ezért kérdezem.2009. jan. 12. 10:23
1/1 anonim 



válasza:





Nekem egész hónapban halvány csikos volt, kivéve 2-3 napig amikor is peteérés volt. Teszvesz.hu-n vegyél, 20 db 2200 ft. A gyógyszertári nagyon drága.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!