Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha világosan megjelent az...

Ha világosan megjelent az ovu-teszten a csík, akkor lesz peteérésem ebben a hónapban?

Figyelt kérdés
Mert ugye nem minden hónapban van mindenkinek peteérése, és a kérdéesm, hogy a második ovu-teszt kazettám is halvány, ez azt jelenti, hogy lesz peteérésem? Vagy ha nem közeledne, akkor még a halvány T sem jelent volna meg? Csinálom tovább, ahogyan kell, csak erre voltam kiváncsi. köszi
2008. ápr. 9. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hanjyadik ciklusnaodon vagy? Ha 10 felett, akkor csinald minden delutani, nem reggeli, nem reggeli vizeletbol.
2008. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Peteérésed akkor lesz/ van, ha a T csík legalább olyan sötét, vagy inkább sötétebb, mint a kontrolcsík. Ha halványabb, akkor az negatív.
2008. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl. szinte az egész hónapban van egy halvány második vonal...az nem jelent semmit. Lásd. előttem szólót. M
2008. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hat en azt olvastam,hogy nincs ninden honapban pete eresunk,van 1 evben 1-2 honap,amikor nincs pete eresunk csak a szervezet produkalja mansit.

Ha halvany a csik ,az attol lehet,hogy sok folyadekot ittal elotte,azt hiszem h ra van irva ,h elotte 2 oraval ne negyon igyunk(azt olvastam,hogy a sok folyadekban "felhigul" a hormon a vizeletedben.)

En is elfelejtettem,nekem 2 nap is halvany volt es sem elotte sem urtanna nem volt mar csak 1 csikom.Mi most hasznaltumk eloszor LH tesztet,ugy latszik sikerrel!

Sok sikert!

2008. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!