Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba van a dologban vagy más...

Baba van a dologban vagy más lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk babát.

Ez volt a második clostis hónapom. Az előző hónapban a 28. napon megjött. Most már a 32. napon tartok és még mindig semmi. A ciklus első felében ittam a cickafark+palástfű tea keverékét, a ciklus második felében pedig csak a palástfüvet.

Hányingerem nincs, viszont a melleimet elég "nehéznek" érzem, illetve gyenge menziszerű görcseim is vannak néha.

Csütörtökön akarok tesztet csinálni.

Szerintetek lehet esetleg baba?


2009. jan. 12. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:

szia.

Szerintem nagyon is lehet baba a dologban mert a closty nem arról híres hogy felborítja a hormonháztartásod és késlelteti a mensesed hanem pont a szöges ellentettjére szolgál te ezt te is bizti tudod, én is szedtem és sajna nekem mindig pont 28 napra meg is jött , úgyhogy szerintem neked babid lesz , mert a teák amiket ittál az még csak segített neked , nagyon drukkolok és írd majd meg mi lett a teszt eredménye.

Szedtél a closty mellé valami más gyógyszert?

Pl : Duphastont hogy segítse a beágyazódást ha babid van?

Ha nem sűrgősen menj orvoshoz mert hiába segített esetleg a closty ha más gyógyszer hiánya miatt meg esetleg elmegy.

Szorítok!!!!

2009. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem lehet baba a "dolgok" mögött. Én is szedem a closty-t és a duphastont, igaz nekem megjött szerdán, de bízok a dokimban. A közérzetem is jobb mióta ezt szedem és esélyesebbnek tartom a teherbeesést mint néküle! Sok sikert a babához!!! :))

2009. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszaitokat és a biztatást.

Félek a csalódástól, de azt hiszem, hogy az a legbiztosabb, ha holnap reggel csinálok egy tesztet, aztán pedig felhívom a dokimat.

2009. jan. 12. 16:08
 4/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Tegnap délután csináltam egy tesztet és POZITÍV lett! :)

15 perc múlva már a dokimnál voltam, aki Utrogestan hüvelytablettát írt fel (8 óránként 2 szemet), nehogy elvetéljek, mert nagyon alacsony a progeszteron szintem.

Az első UH jövőhét csütörtökön lesz.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat!

2009. jan. 13. 08:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok a babádhoz!!! (a második válaszoló) Én most megyek 4-re az én dokimhoz
2009. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mikorra várod a babót? (2. válaszoló)
2009. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia! Bocs, hogy csak most válaszolok. Elvileg szeptember 19 körül kellene megszületnie. Viszont még nem merek nagyon örülni, majd csak ha túl leszünk az első 12 héten.

Jövőhét csütörtökön lesz az első UH, már nagyon várom! :)

Neked mit mondott a doki?

2009. jan. 14. 12:28
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
2.válaszoló vagyok: Szia! Nekem kedden ismét jelenésem van nála, UH-t kell csinálni,megnézi hogy van e peteérésem és egy szurit is fogok kapni a tüsző megrepesztése végett. Bízom benne hogy ezután már sikerül egy csöppség, mert már kicsit kivagyok lelkileg. Nagyon boldog babavárást kívánok nektek!!! Üdv: B
2009. jan. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Drukkolok Neked nagyon!

Próbálj meg nyugodt maradni, így utólag már én is tudom, hogy akkor sikerült, amikor a legkevésbé számítottam rá. A karácsonyi sürgés-forgás alatt el is felejtettem erre koncentrálni, s mint egy kis csoda, pont most jött össze.

Szóval csak nyugi, és fel a fejjel.

A szuri segítségével már több barátnőm is pillanatok alatt terhes lett!

Szorítok!

2009. jan. 15. 10:07
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

köszi a biztatást! Igazán jólesik! Próbálok mindíg megfelelően gondolkozni :))

Üdv: B

2009. jan. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!