Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barna folyásom van. Nem sok...

Barna folyásom van. Nem sok csak pecsét. Meg fog jönni? Kedden kéne mensziznem de holnap csak hétfő. Pontosan 29. napra jött meg eddig. Vélemény?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem minden pecsételés mensivel végződött. Mint kiderült nem volt kielégítő a peteérés emiatt pecsételtem...
2009. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én minden mensi előtt 5 nappal elkezdtem barnázni. Most januárban 4-ére nem vártam és most is elkezdtem pecsételni, már dec 27-én, ami tartott 6 napig, teljesen elkeseredtem, mondtam is a férjemnek, hogy megint mensi lesz, mert itt ez a barnázgatás már megint. Aztán csodák csodája a nem várt előt egy nappal meg semmi folyásom nem volt már, amire már egy kicsit kezdtem gyanakodni, aztán jött a nem várt napja és csak nem jött, másnap pozitív lett a tesztem. Ez teljesen kétesélyes ez a dolog, lehet mensi lesz, de lehet hogy a beágyazódástól van. Kívánom hogy az utóbbi legyen. Szorítok!
2009. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma csináltam tesztet és halvány pozitiv de annyira halvány hogy csak fehér háttérrel olvasható ki jól.a barnázásom csak tegnap este volt ma már semmi sincs.terhes vagyok akkor?
2009. jan. 12. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó válaszoló vagyok, úgy tűnik, hogy igen. A halvány pozitív is pozitív! Gratula, vigyázz magatokra!
2009. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Dejó, ezek szerint másképp működsz mint én, legyél boldog és vigyázz magatokra :-)
2009. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!