Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Végezhetek e hasizomgyakorlato...

Végezhetek e hasizomgyakorlatokat nyugodt szívvel, ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés
5 hónapja minden hónapban várjuk, hogy ne jöjjön meg, de amíg nem jön a baba, járhatok e olyan órára, ahol keményen hasizmozunk is? Nem befolyásolja negatívan a hasizomgyakorlat a beágyazódást, vagy ilyesmi? Fél éves lusti után, kicsit formába szeretném hozni magam, de ha ez bármiben is hátráltaná a baba jövetelét, inkább maradok a csak aerob edzésnél (step, spinning stb).
2009. jan. 11. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolja.
2009. jan. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem mernék ilyen gyakorlatokat csinálni.
2009. jan. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én hastancoltam, és plusszba olyan hasizomgyakorlatokat vegeztem, amik erositik lenn a hasnal a kotoszoveteket, meg ilyesmi.


amint megtudtam, hogy babat varok, abbahagytam.


regen mosogatas, fogmosas kozben is "gyakoroltam" a tanc bizonyos mozdulatait, igy 30 hetesen fogmosas kozben veletlenul csinaltam egy csipolokest, hat azt hittem ott halok meg, ugy fajt.


szerintem direkt -majd a terhesseget konnyebbe tevo- gyakorlatokat kezdj el csinalni, ha beindult a babaproject (en nem tudom megmondani, hogy nekem bevalt e, mert neha nagyon rosszul viselem a terhessegi tehetetlenseget, de lehet, hogy ha nem csinalom ezeket a gyakorlatokat, rosszabb lenne sokkal), szoval tesztelj, amikor kell, meg lehet, és utana rogton valts kismamatornara (eleg konnyunek meg gagyinak fog tunni az elejen, de hidd el, jó!) (es hacsak nem vagy szuper aerobic, fitness kozpontu, akkor ne a rubint rekat csinald, volt olyan kismama ismerosom, aki az elkezdte, es az elso tornazas utan beverzett.. szerencsére nem vetelt el, de rubint rekahoz tobbet nem nyul.. szoval ahhoz csak akkor, ha megfelelo formaban vagy, amugy le lehet tolteni olyat, amit korhazban csinaltak, es gyogytornasz rakott ossze)

2009. jan. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!