Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha esetleg baba van, attól...

Ha esetleg baba van, attól még csinálhatok hasizomgyakorlatokat a felső hasra?

Figyelt kérdés
2008. márc. 21. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el egy baba nem megy el olyan könnyen,mint ah azt hisszük.Én amikor még nem tudtam,hogy baba van sittet laptoltam konténerbe.No ez nem kicsi fizikai munka,és a hasat is rendesen megdolgoztatja.Mégis megmaradt a kis béka,pedig szinte minden olyat megcsináltam,amire azt mondják nem javasolt,ha babát akarunk:)Mondjuk nem is mi akartuk,hanem ő minket:)
2008. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeritnem előbb bizonyosodj meg róla, h tényleg baba van. Aztán ha valóban van, akkor szeritnem nincsen szükség hasizomgyakorlatra, maximum egy kis tornára.
2008. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
nem értem terhesen miért kellenne hasizom gyakorlatokat végezni?!tornázni, persze lehet / érdemes /, de ne most akarjunk már kockahasat!
2008. márc. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na, ne pörögjetek be annyira, ez egy dvd, amit csinálok már több hónapja, muszáj stresszoldónak...

Ha majd babás leszek, biztos nem csinálom.

Úgy gondolom, amíg olyan pici, hogy elférne bellőle akár 100 is, addig nem árthatok vele. Persze, ha bebizonyosodik, hogy van baba, biztosan abbahagyom...

2008. márc. 21. 11:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Én Bíró Ica has-popsi tornáját csináltam a terhességem elején hetente háromszor, mert ugye nem tudtam, hogy babát várok (a fogamzásgátlás durva kritikájaként fogant a pici, tudtunk nélkül, lopva választott minket:). Semmi baja nem lett, kapaszkodik azóta is rendesen, és mostmár ő edzi a hasamat a rugdosásával:)

Azért persze, ha tudod, hogy baba van, vagy tervezitek, hogy legyen, szerintem nem nagyon kell erőltetni a hastornát!

26 hetes kismama

2008. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem! Ezt orvos is tiltja.Csak végtagokra kiterjedő gyakorlatokat lehet akkor csinálni. Egyébként meg4 az izomláztól el is lehet vetélni!!
2008. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

téged idézlek : "Persze, ha bebizonyosodik, hogy van baba, biztosan abbahagyom..."

miért nemtudod most abbahagyni, míg kételyeid vannak?jobban tennéd.

2008. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!