Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az LH teszt negatív napján...

Ha az LH teszt negatív napján tudunk együtt lenni akkor sikerülhet a baba?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 18:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mármint a pozitív nap tegnap volt és ma tudunk együtt lenni, de ma már negatív volt.
2009. jan. 11. 18:32
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem kicsi az esély rá, de utána kellene nézni, meddig életképesek a spermiumok!
2009. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én írtam az első választ is! szóval ha tegnap + volt, akkor ma is jók vagytok!
2009. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

szia.

Ha az Lh tezsted negatív lett akkor sajnos nem azon a napon van a pé-d tehát akkor nem is nagy az esélye a sikernek .

Az lh negatívat tesztcsíkból nézted vagy mikroszkóppal ?

Mert ha tesztcsíkkal akkor még holnap sem lesz péd ha mikroszkóppal akkor holnap is nézd meg mert a mikroszkóp aznap és 24 óra a tesztcsík másnap és + 24 óra.

Drukkolok azért , ne keseredj el.

2009. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

tesztcsík volt, tegnap lett pozitív, ma este mikor ismét csináltam akkor már negatív lett. Ma esett le a hőm 3 tizedet.

Most akkor nincs esély?

2009. jan. 11. 18:37
 6/11 A kérdező kommentje:
Tehát ma tudnánk együtt lenni, előtte nem tudtunk...
2009. jan. 11. 18:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ma kell együtt lennetek de nagyon sokat mert az lh tesztcsík tesz az a következő napra mutatja meg a pé tehát ha tegnap csináltál pozitívat akkor ma van péd és azért lett ma negatív igen is nagy esélye van a babidnak , drukkolok és minél többet legyetek ma együtt.
2009. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen!!! Igyekszünk:)
2009. jan. 11. 18:43
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
ha tegnap volt a pozitiv akkor hajrà!Egyet èrtek az elottem szoloval!!!!Az utolso pozitiv ès az elso negativ napon van a peteèrès!
2009. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz, az utolsó pozitiv és az első negativ napon kell együttlenni. A pozitiv az csak jelzi hogy 24-36 órán belül meglesz a tüszőrepedés, tehát ma!!! A legjobb alkalom, hajrá!!!

www.babatervezok.otthona.net - itt elolvashatod.

2009. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!