Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez jelenthet valamit vajon?...

Ez jelenthet valamit vajon? Létezik, hogy érzem a beágyazódást vagy csak nagyon szeretném ha azt érezném? Tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés

27.-ére nem várom.

Néhány napja fájdogál a hasam,mintha meg akarna jönni,most úgy mintha fel lennék fázva.

Múlt héten volt egy csepp barnázás,de attól még messze van a mensi,hogy azt érezem.


2010. nov. 15. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak 27-re nem várod, korai lenne a beágyazódás. Inkább az ovud érezhetted most.
2010. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az már fél siker!:)

Köszönöm

2010. nov. 15. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 25-re nem várom a hasam stabilan fájdogál néha néha a derekam is. Hát nem tudom múlt hónapban is hasonlókat éreztem. Bár igaz én már a hétvégén azt álmodtam hogy már meg is jott. Olyan rossz érzés volt. Én már most feladtam. :o((( Úgysem sikerult....... Neked drukkolok !
2010. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tündér vagy köszönöm szépen!:)

Miért adod fel,régóta próbálkoztok?

2010. nov. 15. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:

én egy napig éreztem a beágyazódást

és tuti az volt mert terhes is lettem

7dpo n volt


nem tudom leírni mit éreztem, d etudtam hoyg ez az:))mondjuk én a peteérést is érzem, más azt sem:)))

2010. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Valahogy én is így vagyok vele,mint az utolsó válaszoló!

Köszönöm szépen,nemsokára kiderül!:)

2010. nov. 16. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!