Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nadrágom belsejébe került...

A nadrágom belsejébe került egy kis előváladék pont a közepébe azaz ahol a bugyi van. Felhúztam és félek hogy valahogy a bugyimon keresztül bekerült, vagy elcsúszott a bugyi.Feleslegesen rágom magam?

Figyelt kérdés
Tudom őrültségnek hangzik, de itt rettegünk.
2009. jan. 11. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ne aggódjatok. A spermiumok a levegőn nem életképesek, csak a hüvelyben. Így nem lehetsz tehes.
2009. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, És ez tényleg hülyeség hogy elél szobahőn pl most itt 22 C° van. Sok helyen olvastam hogy elél :S valaki azt állítja kipurcan.
2009. jan. 11. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

úúúúristen!!!!

hát,ezt nem hiszem el!

ha anyira rettegtek,miért húztad fel a nadrágot előváladékosan?

azonnal függezd fel a szexuális dolgaidat,mert bazira felvilágosulatlan vagy!

jesszus isten,ez tragikus!!

2009. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fel vagyok világosítva, csak manapság annyi mindennel tömik a fejünket.
2009. jan. 11. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én úgy olvastam, hogy a levegőn 4-24 óra között marad életképes. Ez függ a hőmérséklettől és a nedvességtől is. Melegben és szárazságban hamarabb kipurcannak.

Amúgy szerintem elég kicsi az esélye hogy a bugyin keresztülverekednék magukat.

A legjobb mégis az lenne, ha a jövőben védekeznétek, hogy az ilyen idegeskedést elkerüljétek!!

2009. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed, hogy a spermium átmászik a nadrágodon, majd a bugyidon, majd bemászik a hüvelyedbe és megtermékenyíti a petesejted? Hát nem tudom. Szerintem igen kicsi rá az esély!
2009. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A spermiumok levegővel érintkezve már nem életképesek és ez nem függ attól, hogy hány fok van a szobában:)! És pont a meleg emberi test az a hely ahol életképes marad! Ilyen miatt felesleges aggódni, nekem is lenne vagy 20 gyerekem ha ettől, így, teherbe lehetne esni!
2009. jan. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!