Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt mindig...

A terhességi teszt mindig pozitívat mutat menses elött?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne mert pozitív lett a teszt de megjött!
2009. jan. 11. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

A megtermékenyített petesejt szinte az első naptól kezdve termel egy összetett anyagot, egy hormont, ami jellegzetesen emberi és egyik alkotó eleme csaknem kizárólag a terhességben fordul elő. A hormont rövidítve HCG-nak hívják.

Menzesz alatt/előtt/után ilyen nincs.


U.i. a tesztek pozitívat nem tévednek.

famerilla.

2009. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
53%
Én is ugy tudom, a tesztek pozítívat nem tévednek. A mensessel minden redben?
2009. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs mert szex közbe történt egy kis baleset és most 1hét késés után jött meg!
2009. jan. 11. 14:36
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Ez esetben valóban terhes voltál. A terhességi hormon kizárólag akkor termelődik, ha beágyazódni készülő megtermékenyült petesejt van a szervezetünkben. (illetve egyes tumoros megbetegedésekben, férfiaknál, de ez rád nem áll, ez biztos. :-)) A terhességek hihetetlenül nagy százaléka végződik spontán vetéléssel, erről a "kismama" általában nem tud. Ez így normális. A legjobb, ha csak a menzesz elmaradása után néhány nappal végzed el a tesztet, akkor kapsz valódi eredményt, és nem érhet csalódás, bármilyen eredményt is szeretnél látni a teszten.
2009. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha megjött, akkor kevés az esélye, hogy terhes vagy. Csinálj még egy tesztet..
2009. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha vérzés intenzitása, hossza eltér az eddig megszokottól, mindenképp menj orvoshoz, mert lehetsz terhes. Sokan az első hónapokban véreznek, de ez nem menzesz.
2009. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom, miért kellett lepontozni, képzeljétek, van olyan is, aki a terhessége alatt még az első 1-2-3 esetleg 4. hónapban is menstruál. Nem a leggyakoribb, de igenis létezik. Nem kizáró ok.

És aki meg nem ért hozzá, ne pontozzon le. Mert amit írtam abban nincs kivetni való. A kérdésre választ adtam.

Az első válaszoló

2009. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, engem majdnem annyira lepontoztak, pedig erősen a szakmámba vág a dolog, csúnya lenne, ha nagyot tévednék :-)
2009. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!