Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kevés a spermiumszám.2-3...

Ha kevés a spermiumszám.2-3 millio teherbe eshetek? Miért kell 20millio folott lennie, ha ugyis csak egy ér célba?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud olyanrol ,hogy bàrmifèle gyogyszer gyogynovèny segitsègèvel megnovekedett a spermiumok szàma ès sikerult teherbne esnie kèrem irjon..vagy ha esetleg van olyan aki kevès spermiumszàmmal esett teherbe!koszonom
2009. jan. 11. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
SZia, mi is hasonló helyzetbe vagyunk a férjem eredménye hasonló 2millió volt az első sp.vizsgálaton, utána elkezdett szedni tökmagolajat(reggel egy kanállal) és este pedig egy homeopatiás szert Argumentum met. D12-t és sokkal jobb lett a második tesztje. Sajnos ennek ellenére a baba még mindig nem jött össze, de mivel javul az eredménye ennek hatására így bizakodunk! De hallottam olyat akinek ennél is kevesebb volt és mégis összejött neki. Mi már 3,5 éve próbálkozunk....lombikba még nem akarok belemenni hátha összejön...
2009. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szia!Nekunk a doki clostit irt fel.Amit most fog elkezdeni a fèrjem.Melette elkezdtuk a maca vibet is.én kulfoldon èlek ès itt a drogèriàban a maca vibet tanàcsoltàk
2009. jan. 11. 14:21
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom a macàrol tudsz e valami t,hogy segitette.A clostit màr tobbszor is kèrdeztem de nem is hallott mèg senki arrol ,hogy afèrfi kapaja a clostit.Igy mnost itt vagyok magmnak ezzel a gombolyaggal a fejemben hogy majd szèt robban ès ezer kèrdès motoszkàl bennem
2009. jan. 11. 14:23
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi az a zArgumentum?Errol mèg nem hallottam!
2009. jan. 11. 14:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia


Mi teljesen a nulláról indultunk szinte nulla eséllyel. Orvostól, orvosig jártunk egy engem is félre kezeltek, vagyis nem a férjemet kezelte a doki, hanem engem, mert elnézte a spermavizsgálat eredményét. Ami mellékhatás szerepel a pípírján én mindegyiken átmentem, mivel nem volt bajom. Úgy találtunk egy jó orvost, aki megtalálta a férjem baját. Tavaly márciusban megműtötte clostit szedett és mindenféle értisztító bogyókat 4 millióval sikerült teherbe esnem, bár teszem hozzá nagyon számoltam a peteérést, mert rá kellett pihenni. És ez a 4 millió mind életképes volt és mint tudjuk abból egy is elég, úgyhogy kitartás meglesz az eredmény! 28 hetes mami

2009. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt a helyzet, olyan kevés volt az életképes spermája a férjemnek hogy az orvos kerek -perec megmondta hogy spontán nem lehetek terhes, csak lombikkal.

Már volt is időpontunk Debrecenbe a lombik központba, amikor is kiderült hogy terhes vagyok!! Gondolhatod azt az örömet amit akkor éreztünk!! Hihetetlen volt!

Ebből az a tanulság hogy SOHA NEM SZABAD FELADNI!! Mindig van remény!

És végülis elég ott 1 kisfickónak célba érnie!

Sok sikert nektek!


31 hetes kismama

2009. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok.Azt elfelejtettem írni hogy a férjem is Clostyt szedett és E-vitamint!
2009. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gratulàlok nektek!Koszi valàszokat!Megtudnàtok mondani kihez jàrtatok dokihoz?
2009. jan. 11. 17:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Az E-vitamint mindenképpen ajánlom! ;-)))
2009. jan. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mègegyszer a vàlaszaitokat!Nagyon bizom benne hogy hamarosan èn is babàt fogok vàrni!Nektek pedig NAGYON SOK BOLDOGS°GOT KIV°NOK!
2009. jan. 11. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!