Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi idején hol helyezkedik...

Mensi idején hol helyezkedik el méhszáj?

Figyelt kérdés
Elég furcs a mensim, hőm magas, a méhszájam viszont nem tudom kitapintani, hogy milyen, annyire fennt van és elhúzódott jobbra. Segítségeteket előre is megköszönöm!
2009. jan. 11. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Értelmes ember nem tapogatja a saját méhszáját mert fertőzést visz fel magának. Helyzete és zártsága nem függ össze a lehetséges terhességgel vagy menstruációval.
2009. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy mensi előtt, ha nincs terhesség, akkor lennt van. Ha nem tudod kitapintani, akkor valószínű, hogy fenn van, ami utalhat terhességre, bár ez biztos nem törvényszerű és lehet egyénfüggő is.

Gondolom a furcsa alatt azt érted, hogy gyengébb a vérzésed.

A magas hő is babát jelenthet. Szerintem ha abbamarad a vérzés csinálj egy tesztet.

2009. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Az első válaszolónak üzenem, hogy nem vécézés után mosatlan kézzel kell végezni ezeket a vizsgálódásokat!

Lehet kapni gyógyszertárban fertőtlenítő hatású kézmosószereket, ugyanazokat használja a doki is.

A kesztyű sem lehet sterilebb, mint a fertőtlenített kéz!!! A levegőből is számtalan baci megtapadhat rajta!

Szerintem egyáltalán nem baj, ha valaki belülről is kicsit jobban ismeri a testét.

2009. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én meg azt gondolom hogy a gyomortükrözést sem végzed el otthon hagyjuk hát ezt is orvosra.
2009. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért a kettőt nem lehet egy lapon említeni!

Te még soha nem végeztél önkielégítést?

2009. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
De nem a méhszájamon te anatómiatudós:-DDDD
2009. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából az orvossal taglaltuk már a témát, de nem emlékszem tisztán, hogy mit mondott ezen kérdésemre vonatkozóan. Ezért kérdeztem meg. És lehet úgy sterilizálni a kezed, hogy ne legyen gond belőle.(És ezt egy hozzáértő mondta) Egyébként szerintem máson is lehet baci, ami a hüvelybe kerül.
2009. jan. 11. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!