Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már akinek egy gyerkőce...

Volt már akinek egy gyerkőce (4éves) egyszercsak azt mondta hogy kisbaba van az anya pocijában? És utána tényleg lett? Én még 1hét múlva tesztelhetek csak, de most azt mondogatja a lányzó hogy ott a kistesója

Figyelt kérdés
:)
2009. jan. 10. 19:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Annyira jó,hogy itt senki nem néz "hülyének" a kérdesemmel,és megerősítés,hogy mással is előfordult ilyen;)

Nyitott vagyok az ezoterikus dolgok felé,sokmindennel foglalkoztam már.

És arról mi a véleményetek hogy nyáron volt egy vetélésem,és az összes ismerősöm aki tudott róla azt mondta,hogy az a lélek fog visszajönni ujra?

Jó babavárást!

2009. jan. 11. 11:01
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem tuti terhes vagy, mert a gyerekek még "látnak" dolgokat, csak ez idővel elmúlik. Szokták mondani, hogy amikor a gyerek csak a levegőbe néz, mosolyog, nyújtja a kezét a "semmi"fele, hát bizony nem a semminek mosolyog... és van amikor kitalált barátai vannak, hát azok sem kitaláltak...

Sőt volt egy ismerősöm, akinek a lánya kb 3-4 éves lehetett mikor megszületett a kistesója, és mondta a szüleinek hogy egy kicsit had beszélgethessen 4szemközt a babával. A szülők belementek de persze az ajtóból azért leskelődtek hogy nem féltékenységből akar-e valami rosszat tenni...de nem, megkérdezte a hugát hogy milyen volt még odafönt mert ő már nem emlékszik tisztán...!!!!! Durva mi? A szülők alig akartak hinni a fülüknek!!!

Szóval szerintem tuti van benne valami. Tudom hogy nem egészen ilyen történetre voltál kíváncsi, de azért érdekességképp leírtam.

Majd írj hogy mi lett! Nagyon érdekel! És NAGYON DRUKKOLOK!!!!!!!! :D

2009. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja, előző vagyok! Erről a lélekről...nekem pont tegnap mondta ezt a barátnőm (akinek jó megérzései vannak)-mert nekem is volt júniban egy vetélésem- hogy az a kis lélek fog visszajönni hamarosan, ha van ilyen!
2009. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászólónak!

Nagyonis érdekelnek az ilyen történetek is:)

Annyira várom már hogy tesztelhessek.

Aranyosak vagytok mind akik írtok,ez az első kérdéseim egyike itt és jólesik a kedvesség.

Ha gondolod irhatsz emailba is nekem.

2009. jan. 11. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!