Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már akinek egy gyerkőce...

Volt már akinek egy gyerkőce (4éves) egyszercsak azt mondta hogy kisbaba van az anya pocijában? És utána tényleg lett? Én még 1hét múlva tesztelhetek csak, de most azt mondogatja a lányzó hogy ott a kistesója

Figyelt kérdés
:)
2009. jan. 10. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk még nincs babánk, de ez nagyon aranyos és érdekes sztori! :) Hát én nagyon szorítok Neked! Sokszor lehetett már hallani, hogy a gyerekek különleges érzékekkel rendelkeznek! SZORÍTOK
2009. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Aranyos vagy:) Csak hosszú az 1 hét még.
2009. jan. 10. 19:44
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Na hát akkor én erre élő példa vagyok! A lányom 5 éves és kb két hete megpuszilta a hasamat és ezt fűzte hozzá: Adtam puszit a kistesómnak! Összenéztünk a párommal és mondtuk:lehet hogy ő tud valamit ami mi még nem? Elmaradt a mensim,teszteltem egy negativat aztán pár nap mulva egy pozitívat! kb 6 hetes terhes vagyok:-) Remélem nálatok is igy van:-) Hozzáteszem hogy nekem 4 hónapja volt egy vetélésem és a kislányom nagyon várta a tesót. Viszont a műtét óta szóba sem hozta csak most két hete tette minden előzmény nélkül ezt a kijelentést,és hát....igaza lett.
2009. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Írd majd meg az eredményt!
2009. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szia!nyáron nekem is volt egy vetélésem de ott nemtudott a lányzó a tesoról,de kérdezgette akkor is,de sajnos elment akkor a baba,azóta hangja nem volt a tesóról,most tegnap megint.remélem "látók" a gyerekek.Anyu foglalkozik ilyenekkel és azt mondta lehet hogy a gyerek a baba auráját látja.Hm...Talán...

Irok ahogy lesz fejelmény...

2009. jan. 10. 20:04
 6/14 A kérdező kommentje:
Akarom mondani: fejlemény:D
2009. jan. 10. 20:04
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Egy kedves barátnőm mondta a lánykájának, hogy anyának pihennie kell, fáj a pocija, és ezért nem emelgetheti fel őt. Mire a kislány ezt mondta: tudom, benne van a kistesó. Azt tudta, hogy majd egyszer lesz, de azt nem tudta, hogy az anyukája már kismama, mert előtte nem beszéltek erről a témáról. Vagyis itt fordítva volt. Már volt baba, nem mondták neki, de a gyerek ráérzett a dologra.
2009. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Érdekesek a gyerekek nagyon:)

Az érzékelésük nagyon fejlett ilyen dolgokhoz is!

2009. jan. 10. 20:10
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Én is it vagyok erre élő példának! Nekem is 4 éves a nagyobik kislányom,aki előtt mostanában nem beszéltünk kistesó témáról. 1-2 hete anyuméknál aludtunk és reggel úgy ébredt, hogy azt álmodta, hogy terhes vagyok. És kérdeztem tőle, hogy láttad a nagy pocimat álmodban? És azt mondta, hogy nem, csak mondtam neki. Egy hete teszteltem pozitívat. :))) Még nem tudja a férjemen kívül senki. Nem is beszéltünk a lányom előtt erről. Ma elvitte anyu magához, nem sokkal később hívott, hogy a lányom azt mondta neki, hogy anya terhes!!! Pedig tényleg egy szó nem hangzott el erről előtte. Szóval a gyerekek tényleg tudnak valamit amit mi nem!!! Mindenkinek gratula és jó babavárást!
2009. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem a nővérkém kislánya mondta hogy hogy baba van a pocimban,és akkor ezt mi nem is vettük komolyan.2 hét múlva kiderült hogy 7 hetes terhes vagyok,és a kislány váltig állította hogy kislány a baba a pocakomba.Igaza lett!Nem tudom mennyire vagy spirituális beállítottságú ember,de azt mondta az orvosom,hogy a kutyák és a gyerekek látók!Szerintem igaza van!Érdekes nagyon ez a dolog!Boldog babavárást!

Egy 25 hetes babás

2009. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!