Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma jelent meg a sok átlátszós...

Ma jelent meg a sok átlátszós nyúlós folyás. Akkor pár nap és itt az ovu ideje? A petefészkeim szurkálnak pár napja. De az ovuteszt még negatív volt és még a hőm sem esett le.

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor neked álpeteérésed van.

Nem tudom mitől lehet,de szerintem hamarosan itt az idő, hajrá!!!

2009. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Álpeteérés? Van olyan? Remélem hogy pár nap és itt az idő...
2009. jan. 10. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Fura a szervezet meg a tesztek is. Itt olvastam egyszer, hogy a lány csinált tesztet is és hőmérőzött is és nem volt ovulációja aszerint. Aztán késett neki... nem akart tesztelni, mert minek, hiszen nem volt peteérése sem... Aztán mégis vett egy tesztet, mert reggelente hányt és a mellei makd le szakadtak. Persze pozitív lett a teszte.
2009. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi decemberben egyetlen alkalomal voltunk együtt, mert a párom elutazott, aznap mikor a nyúlos folyás volt. És most 5 hetes kismami vagyok. Hajrá!!!
2009. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma ment lejjebb a hőm! Így akkor tuti most van! :)

Köszi a válaszokat!

2009. jan. 11. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!