Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovutesztet mikor használjam?...

Ovutesztet mikor használjam? Tr után 2 nappal milyennek kell lennie? és ha még nem biztos a tr?

Figyelt kérdés

Soha nem használtam még

tr lehet 2 napja megvolt már....de az is lehet hogy még nem volt


Akkor most ha ma csinálok tök negatívnak kell lennie ha megvolt tr?

és jósként mikor lehet használni?hány dpon?


2010. nov. 12. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha meg volt már akkor már negatívnak kellene lennie... De a két csík szinte mindig látszik, csak a teszt csík sokkal halványabb, az már negatív. Egyébként én eddig olyan tesztekkel találkoztam amelyikben nagyon részletesen le volt írva. Jóstesztnek még nem használtam, de sokan mondják itt hogy becsaphat. Jóstesztként reggeli vizeletből kell és több napig, hogy látszódjon erősödik e és ha jól tudom az is csak 7-10 nap után mutat valamit, tehát max pár nappal előbb leszel "okos". Sok sikert !
2010. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!