Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövőhét kedden kellene megjönn...

Jövőhét kedden kellene megjönnie, gyomorégésem van, nagyon minimális fehér folyás és tegnap éjjel arra ébredtem hogy tiszta viz a hátam, hidegrázásom is van napközben. Lehetek terhes? Mikor csinálhatok tesztet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes de túl korainak találom a tüneteket. Amit leírsz pedig inkább egy kezdődő nátha vagy influenza betegség első tünetei....

Ha tesztet akarsz csinálni a keddet javaslom.

2009. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
influenza ellen be vagyok oltva.....:)
2009. jan. 10. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg a megtermékenyítés után 10-11. naptól lehetne érezni tüneteket, amikorra is már beágyazódik.

Olvastam én is olyan esetekről, akik már hamarabb is éreztek különféle tüneteket.

Az esetek nagy részében azét az agyunk produkálja a különféle tüneteket, ezt magamról is elmondhatom.

Majdnem minden hónapban vannak különféle tüneteim, és mégis mensivel végződik a hónap.

Neked azért szívből kívánom, hogy ne így legyen, és valódi tüneteid legyenek! :)

2009. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! nálam ugyanez a helyzet. gyomorégés, enyhe hányinger (de ez feltehetően az állandó izgalom miatt van) de egyéb tüneteket nem tapasztalok magamon. hétfőn szeretnék elvégezni egy tesztet. bár nekem azt mondják nincs különösebb okom az aggodalomra mert mi 1-én és 2-án voltunk együtt a párommal és 7-én kellett volna megjönnie ... de én ettől függetlenül még aggódom.
2009. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!