Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30.-án kellett volna megjonnie...

30.-án kellett volna megjonnie,de nem jott! Folyamatosan rosszul vagyok! Terhes vagyok? Tegnap nagyon rosszul voltam.

Figyelt kérdés
Sziasztok!30.-án kellett volna megjonnie,de nemjott!Folyamatosan rosszul vagyok!Sokszor ugy kivánom a kaját,de mikor meg már eszem akkor meg felfordul a gyomrom tole és hányingerem van...alul fáj a hasam igy még sohase fájt!egyfolytában szomjas vagyok és éjség érzetem van!!!Tegnap este mikor párommal nekiálltunk szeretkezni ugy megfájdult lent a hasam,hogy abba kellett hagynunk az egésszet,csak fetrengtem az ágyban sehogy se volt jo és egyszer csak elkapott olyan hányinger,hogy aszt hittem hogy kidobom a taccsot!!!kifutottam a furdőszobába ott meg hirtelen kivert a viz majd ugy szédultem....!!már hetek ota nem alszom éjjelente ver a viz olyan forroságok vannak rajtam,de csak pár percig osztán meg fázom!Ilyen soha az életben még nem volt!!!!Tesztet meg nem merek csinálni mivel nagyon sokszor csalodtam már.....!!!!!!!!ja és még fehér folyásom is van...meg sokszor kell pisilnem!!!Szerintetek???
2009. jan. 10. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Ami azt jelenti, hogy most már 1.5 hete késik. Ha nem akarsz tesztelni, akkor várj pár napot a biztonság kedvéért, aztán tényleg tesztelj újra.

Drukkolok!

2009. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! mennyit késik? Szerintem megvan az esélyed rá hogy babás vagy!!!!!!! A tüneteid alapján! Tesztelj!
2009. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
JA 30.án kellett volna! Akkor akár azonnal is tesztelhetsz:): Nem baj ha nem reggel van! Drukkolok! 2.válaszoló!
2009. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!Remélem két csíkos lesz a tesztem,de azért még várok 1-2 napot!!!
2009. jan. 10. 14:11
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony baba lesz! :) Én gratulálok! :)
2009. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
ez tuti baba lesz:)
2009. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát remélem hogy igazatok van és köszönöm a válaszokat!!!
2009. jan. 10. 15:58
 8/14 A kérdező kommentje:
És ha valoban terhes vagyok akkor miért fájt a hasam olyan erősen mikor szeretkeztem a párommal???Terhesen nem szabad???
2009. jan. 10. 16:12
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok

Nekem mindig fáj a hasam 1üttlét nélkül is! Természetes! Nő a méhed!

2009. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!!!:-)
2009. jan. 10. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!