Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Zeke és inszemináció?...

Dr. Zeke és inszemináció? Kinek mi a véleménye az általa elvégzett beavatkozásról?

Figyelt kérdés
Én 17.-én megyek hozzá kivizsgálásra ,de azt mondta valószínűleg inszeminációra lesz szükség.
2010. nov. 11. 07:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Dr. Zeke József Budapest Szent János meddőségiben.
2010. nov. 12. 21:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Én voltam nála ,elég undok doki ,de attól még lehet jó orvos ! Nekem is volt inszem .de nem ő csinálta !
2010. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nem ő volt ugyan az orvosom, de volt, hogy ő vizsgált meg, mert ő ért rá. Az 1. alkalommal nagyon kedves volt, még gondolkoztam is, hogy átpártolok hozzá, mert az enyém már kevésbé volt az, de legközelebb, mikor mentem hozzá, már nem volt aranyos. Csalódva jöttem ki tőle. Igaz, nem kapott pénzt.

2010. nov. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok. természetesen attól még lehet jó doki. Sok sikert!



Közben rájöttem, hogy valójában nem a kérdésre válaszoltam, gondolom arra lettél volna kíváncsi, hogy hatásos-e az általa végzett inszem. De hidd el, ez nem a dokin múlik, hanem a mi testünkön. Szerintem ott mindegyik orvos felkészült. Biztosan mindegyik érti a dolgát, de az emberi szervezet szerintem nem mindig kiszámítható.

2010. nov. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Hát igen sajnos a testünk nem mindig úgy működik,ahogyan mi szeretnénk.Remélem azért sikerrel járok.
2010. nov. 13. 06:01
 6/7 anonim ***** válasza:

szia

én csak áttételesen tudok mondani. egy hölgy 39 évesen, cukrosan ikreket várt, minden rendben volt, akkor 30 héten járt, ennél az orvosnál voltak ők is.

2010. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló.Köszönöm,hogy írtál,bár a végét nem értem pontosan:)
2010. nov. 13. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!