Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3,290 mU/I TSH érték magas...

3,290 mU/I TSH érték magas teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
4 spontán vetélés miatti hormonális vérvételen pajzsmirigyet is nézett a nőgyógyászom, melynek értéke 3,290 mU/I. A többi eredményem jó lett, és a referenciatartományba ugyan belefér (0,2-4,2), de ha jól tudom teherbeeséshez, megtartásához 1-hez közeli értéknek kell lenni. Tudtok segíteni, kihez lehetne ezzel fordulni? Mert a nőgyógyim szerint normál értéken belüli, és rendben van, de szerintem ez nem az ő területe.
2010. nov. 9. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én pajzsmirigyes vagyok!5 évig nem is sikerült teherbe esnem ilyen 3 körüli értékkel!Egyszer mondtam a dokimnak(endokrinológus),hogy néha bedobog a szivem.Egy picit változtatott a gyógyszeradagomon,leesett a TSH-m 0.99-re,következő hónapban teherbe estem,most 4 hónapos a lányom!Szóval én úgy tudom,hogy a legjobb a teherbeeséshez és a terhesség megtartásához az 1 körüli TSH érték!
2010. nov. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem augusztusban mondta a doki a 2,010-es értékre,hogy most már jöhet a baba!Ebben a hónapban sikerült!:-)

Endokrinológushoz fordúlj,mond el neki,hogy babát szeretnétek és,hogy volt már 4 spontán vetélésed(amit nagyon sajnálok!)Biztos segít!Drukkolok nagyon!

2010. nov. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Már csak egy kérdés/kérés: tudtok jó endokrinológust ajánlani? Nagyon szeretnénk már babát, és nem szeretnék hosszú hónapokat doki utáni kutakodással tölteni.

2010. nov. 9. 10:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: ha budapesti vagy Dr. Balász Csabát ajánlom! Keress rá neten. Egyszer el kell menni a magánrendelésére, mert nagyon nehéz máshogy bejutni hozzá, de utána már fogad TB alapon és fantasztikus orvos! Nekem 5 éve nem tudták beállítani, neki 3 hónap alatt sikerült és ma lett egy nagyon halván + tesztem. :)


Bibi3: a terhesség alatt emelni kellett a gyógyszered? Én annyira rettegek, hogy a pajzsmirigyem miatt elvetélek vagy baja lesz a babának. :(

2010. nov. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Javasolnám neked Tüű dokit. Lehet, hogy hónapok, mire bejutsz hozzá, de megéri várni rá, nagyon profi.


[link]

2010. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem !Egyszer sem kellett változtatni a gyógyszeren!3-6 hetente jártam ellenőrzésre!
2010. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

09:43-as vagyok!

Én tegnap beszéltem az endokrin dokival,hogy sikerült a baba és,hogy akkor mikor mehetek hozzá mert azt mondta ha össze jött azonnal menjek erre közli tegnap,hogy majd csak december 10-én hívjam fel,hogy mikor mehetek!A házidokinál voltam tegnap és azt mondta,hogy mivel elég nagy adagban szedem a gyógyszert szerinte az elég!

2010. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, 10:11-es válaszoló, gratulálok

Szerintetek ilyen értékkel is fognak velem foglalkozni?

2010. nov. 9. 18:48
 9/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Igen, foglalkoznak veled. Beállítják 2 alá, de ha sikerül a baba, akkor is nézegetik időnként, nehogy baj legyen.

2010. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!