Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes vagyok. Most volt egy...

5 hetes vagyok. Most volt egy pici barna folyás. A hasam alul egy picit feszül, de nem úgy mint mensikor. Baj lehet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintm ha már voltál a dokidnál, nyugodtan felhívhatod ezzel a kérdéssel. Ha valaki, akkor ő biztosan meg tudja mondani, hogy van-e aggodalmora ok, vagy sem.


Üdv!

2009. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy baj lehet. Hívd fel az orvosod mindenképen! A terhesség során felmerülő barnás, véres folyás, váladék nem normális. Lehet hormonprobléma, vagy korai vetélés előjele is. Nekem is volt, tudom mit beszélek!!!!
2009. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia,


Mindenképpen menj orvoshoz, és ne halogasd...ügyelet mindig van...

Remélem csak vaklárma, és minden rendben van..de jobb ezt ellenőrizni.

2009. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Velem is ugyanez a helyzet. Voltam ma dokinál, de nem vizsgált meg, azt mondta, hogy a terhesség elején elő szokott fordulni a hormonváltozás miatt. Ameddíg nem vérzik, nincs baj-ezt mondta.

De én biztonság képpen hétfőn megyek magánrendelésre

2009. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha előző nap szeretkeztetek, akkor lehet hogy hámsérülésed van, ez úgy tudom nincs rossz hatással a bébire. De ha "bentről" jön, akkor lehet, hogy rosszul ágyazódott be, és lehet korai vetélés jele is. Fontos, hogy sokat pihenj, szinte teljes ágynyugalom, ezzel teheted a legtöbbet. Az orvost pedig keresd fel újra, ha egy-két napon belül nem múlik el.

Szurkolok, hogy ne legyen bajotok. (Ja és próbálj meg nem egész nap erre gondolni, mert az idegeskedés csak árt neked is és a picinek is.)

Egyébként mekkora most a pici, ha megkérdezhetem. Én is 5 hetes vagyok :)

K.

2009. jan. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!