Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az igaz, hogy valaki lehet...

Az igaz, hogy valaki lehet úgy is terhes hogy közben van havija?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm mondta hogy egy nő lehet terhes úgy hogy közbe menstruál és észre se veszi hogy ő terhes. Én ezt hihetetlennek tartom szerintem ezt rosszul tudja. De nem vagyok magamba biztos. Szóval azért kérdezem hogy hátha ti biztosra tudjátok.
2009. jan. 9. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

tényleg létezik ilyen.


[link]

2009. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hoppá!


Erről olvastam a net-en, be is ollózom.


Üdv!



"Kérdés:

Azt szeretném megtudni, hogy mennyi esélye van a teherbe esésnek ha az aktus a menstruáció utolsó napjaiban történt védekezés nélkül, bár megszakítással, de lehet, hogy nem tökéletes megszakítással...


Válasz:

Kezdeném azzal, hogy a menstruáció idején egyáltalán nem javasolt a szexuális élet, ennek szövődményei lehetnek.

Ha a ciklusa pontos, rendezett, akkor ebben az időpontban gyakorlatilag alig van esély arra, hogy teherbe essen. Ha nem szeretne babát, akkor azért javasolnám, hogy valamiféle fogamzásgátló módszert alkalmazzanak, lehetőleg biztosabbat, mint a megszakítás.


Dr. Ács Nándor"

2009. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!