Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyire kívánta a sex-et...

Ki mennyire kívánta a sex-et a beágyazódási szakaszban?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam fehérmájúnak, de a pé után 6-7. naptól szinte mindíg kívánom. Ez vajon mit jelenthet? Eddig azért nem kívántam ennyire!
2009. jan. 9. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
lehet mos van peteérésed nem??vagy tuti volt pé már??én peteéréskor mikor van az a nyúlós folyás akkor nem bírok magammal...:)
2009. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
biztos hogy volt 10 napja. A doki megnézte a görbémet, és a tojcsis folyásom is akkor volt. Most inkább ilyen sűrűbb nyálkám van, de nem olyan sok!
2009. jan. 9. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
peteérés után 10-12 nap a beágyazódás. és kb. egy napig tart. szóval valami más magyarázata lesz. szerintem egy kicsit túlliheged a dolgot.
2009. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem, hogy miért "lihegném túl", nem képzelt beágyazódási tüneteim vannak, mint oly sok babát várónak.

Csak kiváncsi voltam, hogy esetleg másnak is volt hasonló érzése, nem feltétlenül pozitív tesztesekre gondoltam, hanem általában. A beágyazódás menetét, meg köszi, de én is pontosan tudom, nem erre voltam kiváncsi.

2009. jan. 9. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:

szio

alhasi verboseg miatt van, nekem is volt, epp naszuton, ferjem kijelentette a "fegyverére", hogy már nem veszélyes, és tett rá célzásokat, hogy végelgyengulesben fog elpatkolni, ha igy folytatom :D

most 32,4 hetes vagyok, es visszasirja azt az idoszakot :)))

2009. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!