Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A PCOS-t mivel lehet kezelni?

A PCOS-t mivel lehet kezelni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szénhidrát szegény étrend, meforal vagy metformin amit a doki ír fel, de lehet műtéttel is ha a doki úgy látja! állandó hormonszint ellenőrzés, és ha babát is szeretnétek a clostilbegyt kúra és egyéb nyalánkságok....!

de a legelső hogy keress egy jó dokit és beszéld meg vele a dolgokat!

2009. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Én is clostilbegyt-et kaptam 5 hónapig szedtem

2009. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

merkformin kura, kb fel ev


a clostitol nem mulik el a pco, csak peteeres lesz jo esetben.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. harmadik valaszadó vagyok, remelem segit

2009. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

PCOS kezelésre is használják!

Én csak ezt kaptam!

[link]

2009. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
48%
ha kövér vagy és lefogysz az sokat segít
2009. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én vékony vagyok, de biztos h PCOS em van, ugyanis egyik fogitabi sem állította be a vérzésemet, meg tabletta nélkül is rendszertelen, pedig 23 éves vagyok. Elvileg jó a pajzsmirigyem, vérszegény sem vagyok, mégis fáradtnak érzem magam, itt ott szőrösödöm ahol nem kéne, meg leég laposak a melleim, szal tuti hormonzavar.

De arcomon vagy lábamon nem erős a szőr, csak a köldökömnél meg mellbimbómnál van egy pár hosszabb fekete szál, ami azért nem kéne h ott legyen. Nem fogyózom, nem sportolom agyon magam, nem vagyok stresszes, és normálisan eszem, márha van étvágyam. Valami 14 órákat kell aludnom, különben olyan vagyok mnit aki 3 hétig nem aludt. Ja és három havonta vérzek, de volt h 5 nap kihagyásom volt és két hétig véreztem, már egy éve vannak ezek a három havi szünetek, de ezek sem rendszeresek, mert hol 120 nap marad ki, hol 110,áltozó, és leőtte nem érzem h meg fog jönni.

Néha hasmenésem van menzi közbe, ha megjön az sem rendes vér, nagyon kevés, darabos, barnás, és csak két három napig tart. Hőhullámaim is vannak pár évem int egy klimaxosnak. nem tudom van e babám, és kiváncsi vagyok h ha elmegyek másik dokihoz és felhozom neki a pcos témát mit fog szólni, remélem elküld endokrinológiára, meg UH ra és vérvételre.

2009. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Merkformaint kaptam és tökéletesen beállította a ciklusomat pár hónap alatt 2-3.max.Most 13 hetes terhes vagyok spontán sikerült.
2010. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!