Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék. Voltatok már...

Babát szeretnék. Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Hétfőre nem várom. Kb 5-6 napja feszülést és szurkálást éreztem a méhem és a petefészkem körül. Más tünetem nem volt, de ez olyan szokatlan volt, hogy már kezdtem reménykedni, hogy összejött a baba. Mára meg elmúlt. Volt valaki akinek pozitív volt a tesztje ilyen helyzet után? Ha nincs semmi tünet lehetek terhes? Van olyan dolog ami a nem várt menzi előtt egyértelműen csak terhességre utalhat?
2009. jan. 9. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs,

ezek a tünetek mindenkinél vannak, mert ez a méhfal megvastagodása miatt van. ha nem vagy terhes megjön a mensid és kb 2 hétig nem lesz ilyen érzésed.

szóval lehetsz terhes és lehetsz nem terhes. hétfön tesztelj ´ßes már tudni is fogod, pláne ha rendesen volt peteérésed.

2009. jan. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Szia!


Nincs, meg kell várnod a menses "érkezését" vagy elmaradását. Ha elmarad, érdemes 3-4 napot várni, és utána tesztet végezni. Ha pozitív, akkor jelentkezz be a dokidhoz, ha negatív, még várj kb 1 hetet, és utána ismételd meg a tesztet (persze, ha addig nem jön meg).

Sok sikert!

2009. jan. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem kezdj el hőmérőzni, ha eddig még nem tetted. Átlagban 36.5 felett jót jelent. Ha vasárnap/hétfőn ébredéskor visszaesik a hőd, meg fog jönni. Ha nem jön meg kedden sem, már tesztelhetsz is. De ha akkor még nem lesz egyértelmű pozitív, ne csüggedj, nekem kellett még 3 nap.

K.

2009. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 7 hetes vagyok, a 30 napon még negatív volt a tesztem, a 47-iken +!!! Tünetem semmi. Illetve 13 hónap próba után bármilyen tünetet tudtam volna produkálni...
2009. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanígy kezdődött. A 3-4 napig tartó hasfájáson kívül semmi más tünetem nem volt. 1 hét múlva teszteltem és pozitív lett. Most 12 hetes leszek. Drukkolok neked!
2009. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!