Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap "barnáztam", s...

Ha tegnap "barnáztam", s nagyon enyhén nyálkás véres vmi távozott, de ma semmi, akkor most mi van?

Figyelt kérdés
5-én kellett volna megjöjjön, de már 2.án rágtam a kefét, hogy ugye nem vagyok terhes...védekeztünk apárommal, gumival és sosem ment el bennem, mégis túlaggódom...ugye nem vagyok terhes?
2009. jan. 9. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

1-2 nap múlva, ha nem jön meg a mensid, akkor csinálj egy tesztet.

Ha rendesen védekeztetek, akkor nem valószínű, de tudjuk, hogy a biológia nem ad ezekre...

2009. jan. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is ez a helyzet hogy tegnap barnáztam ma meg nyálkás,nyulós véres távozott nálam is.Nekem 7-én kellett volna megjönnie.De én nagyon szeretnék babát.Férjemmel nem védekezünk.

2009. jan. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem valószínű, hogy terhes vagy, talán csak az idegeskedés miatt késik. A teszt mindenképp jó ötlet, de nem 100%-os. 10-e után csinálj egyet, de ha biztosra akarsz menni, menj el az orvosodhoz.


Második válaszolónak, aki babát szeretne:

Várd meg, amíg elmúlik a barnázás, és csinálj tesztet. a barnázás lehet a beágyazódás jele is! Nekem csak utána lett pozitív a teszt. És most a napokban erősen kíméld magad, itt dől el szinte minden. :)

K.

2009. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!