Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. e körül szokott megjönni....

5. e körül szokott megjönni. Ma 8. -a és kicsit "barnáztam", meg valami nyálkás enyhén véres cucc távozott a reggel. Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Voltam együtt a párommal de mindig használtunk óvszert, soha nem ment el bennem, és mindig mosakodott, tusolt, fürdött előtte. Mi lehet a baj? aggódom.

A barátom szerint csak a stressz, mert már 2.-a óta ézen rágódok:( kérlek segitsetek


2009. jan. 8. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem így szokott elkezdődni a mensim, ha pár napot késik. A mosakodást azért írtad, mert valami fertőzésre gyanakszol?
2009. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát igen, meg azért is, hogy véletlenül sem kerülhetett "semmi" rossz helyre...

Nekem ez azért fura mert nekem "egyből megjön" úgymond nincs "barnázás" előtte...esetleg a végén.

nagyon aggódok:(

2009. jan. 8. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszo vagyok. Annyi minden volt most decemberben, hogy simán bekavarhat a ciklusba. Ha tényleg vigyáztatok, nem szakadt ki a gumi (ezt észre vettétek volna), akkor semmi okotok az aggodalomra. Nekem pl. az évszakváltásoknál mindig csúszott 1-2 napot. Miért kezdtél már 2-tól aggódni ezen, amikor csak 5-re vártad?
2009. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem az idegességtől nem jön meg rendesen.Próbálj megnyugodni,mert ahogy leírtad védekeztetek,így nem lehet "baj".Lehet könnyen mondom,de akkor is NYUGI!:)
2009. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mert mar majdnem "beteges" amit csinálok...túlaggódom az egészet...és ezt igy oké, tudom, de akkor is, nemtudom rettegek...(tudom, hogy van egy effajta betegség is, sajnos:( ) Nekem most nagyon nem kéne egy gyerek:(

köszi a válaszodat

2009. jan. 8. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!