Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet a nyálkás, nyulós...

Mitől lehet a nyálkás, nyulós vérzés?

Figyelt kérdés
Nem rég akartunk a párommal szeretkezni és mikor magamhoz nyultam valami nyálkást éreztem igy megnéztem és véres volt.Lehet,hogy nem sikerült a baba?Ezért lehetet,hogy nagyon szurkál a petefészkem?Anyira el vagyok keseredve.
2009. jan. 8. 22:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Betétemen nincs vér és világos vér volt.
2009. jan. 8. 23:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Hanyadik napod ez? Ha most kéne megjönnie akkor lehet nem jött össze. :(
2009. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
7-én kellett volna megjönnie de rendszertelen a ciklusom.
2009. jan. 8. 23:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mérted a hődet, és nincs miből következtetést levonni, hogy mikor kéne megjönnie, akkor szerintem csinálj egy tesztet. Ha negatív lenne, és továbbra sem jön meg, akkor egy hét múlva még egyet!
2009. jan. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De mérem a hőmet!Tegnap 36.3 ma 36.2 volt.Igaz a hónaljban mérem és lehet,hogy nem pontos.Jövő hónaptól szájban mérem az talán pontosabb.Reggel kimentem wc-re és mikor megtöröltem magam a wc papiron láttam kevés vért de a betéten nincs vér.Mitől van?
2009. jan. 9. 08:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Most már van vér a betétemen.Pici vérdarabkák és vannak.Mi lehet?
2009. jan. 9. 08:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is 7-én kellett volna megjönni.

Aznap barnáztam, keveset- tegnap, ma vér a wcpapíron. Sosem barnáztam, sosem volt kevés. A tiszatsági betét is sok egy napra...

Tervem: vasárnap tesztelek, ha semmi: irány a doki hétfőn. Babát szeretnénk, nem várok :)

Sok sikert Neked/ünk.

Írd meg, mi lett a vége...

2009. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!