Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Este megcsináljam a tesztet,...

Este megcsináljam a tesztet, vagy várjak reggelig?

Figyelt kérdés

Lily tesztet vettem, mennyire ad pontos eredményt, ha ma megcsinálom? Érdemesebb reggelig várni?

Múltkor olvastam az egyik kérdésnél, hogy akkor ad pontos eredményt este, ha pár órát nem pisil az ember, mert akkor újratermelődik a hCG. Ez igaz? Ha igen mennyi ez az idő?

Köszi előre is!


2010. nov. 6. 19:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

most is megcsinálhatod, simán kimutatja ha pozitív

NEtes dokik is az aktustól számított 14 nappal későbbi tesztet szokták ajánlani, és simán kimutatja, ha van valami

Amikor terhes voltam, anemvárt napján kimutatta délutáni vizeletből azonnal, 28 napos ciklussal

ÉS 10 éves lesz a fiam, szal nem ma volt

2010. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

én mindkét terhességemnél estiből csináltam, de csak mert nem bírtam magammal...

de már csak pár óra a reggel, csináld meg akkor.

2010. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na megvan a teszt???
2010. nov. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Igen, megcsináltam 8 óra felé, negatív :)

Köszönöm a válaszaitokat!

2010. nov. 7. 08:44
 15/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom,mennyi ideje késik??
2010. nov. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem tervezett baba lett volna, még el kell végeznem a fősulit is, 3-4 év múlva szeretnénk csak babát. 20 éves vagyok. Amúgy fentebb belinkeltem egy múltkori kérdésem, nem késik, csak véletlen kihagytam egy szem gyógyszert és biztosan tudni szerettem volna hogy nem vagyok terhes. De ha az lennék akkor se lenne nagy baj, mire végeznék a záróvizsgákkal, 1 hónapra rá szülnék. Párom meg nagyon jól keres, együtt élünk majdnem egy éve, el tudnánk tartani :)
2010. nov. 7. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!