Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Este megcsináljam a tesztet,...

Este megcsináljam a tesztet, vagy várjak reggelig?

Figyelt kérdés

Lily tesztet vettem, mennyire ad pontos eredményt, ha ma megcsinálom? Érdemesebb reggelig várni?

Múltkor olvastam az egyik kérdésnél, hogy akkor ad pontos eredményt este, ha pár órát nem pisil az ember, mert akkor újratermelődik a hCG. Ez igaz? Ha igen mennyi ez az idő?

Köszi előre is!


2010. nov. 6. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem termelődik újra, a hcg folyamatosan termelődik, de ha óránként pisilsz, akkor nem halmozódik fel a vizeletben. Ha 3-4 órát nem pisilsz, akkor elég sűrű lesz a vizelet, felhalmozódik a hcg, kimutatja a teszt. Ezért ajánlják a reggelt, mert jó esetben legalább 6 órát nem pisilsz éjjel:)
2010. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Oksi, köszi!

Ha terhes vagyok, akkor pár nap híján 1 hónapos. Akkor megcsinálhatom most is? Kb. 5 körül pisiltem utoljára.

2010. nov. 6. 19:48
 3/16 A kérdező kommentje:

Jah nem 1 hónap, 3 hét :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ezt én írtam ki egyébként, lehet valaki emlékszik rá :) Csak a biztosra szeretnék menni, mert ha esetleg terhes vagyok nem szedhetem tovább a gyógyszert. Amúgy párom már nagyon rég óta gyanakszik, hogy esetleg terhes vagyok, de akkor már 1-2 hónapos is lennék. Sok terhességre utaló tünetem van mostanában, a linkelt kérdésemen kívül is van már egy pár egyéb.

2010. nov. 6. 19:52
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a pár órát már ki lehet bírni a pontosabb eredmény érdekében. Szerintem várd meg a reggelt.
2010. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Okés, köszi :) Akkor inkább megvárom a reggelt.
2010. nov. 6. 19:59
 6/16 anonim ***** válasza:

Laborosként azt mondom, hogy ha ennyi idős terhes vagy akkor azt most este is kimutatja.

Reggel a legtöbb a HCG a szervezetben, de a napközhbeni ivás és vizeletürítés ugye higítja a vizeletet, illetve kevesebb lesz........de ezáltal ha este készül a teszt és az + akkor az tuti +

Nekem egyébként csak a Lily teszt jött be, mind a 2 terhességemnél. Az Ex-epilaz ppffffff.... Akkor is - volt mikor 2 db Lily erős +

.......ja, és én is csak este teszteltem mindíg. Első terhességemnél észre sem vettem, hogy 5 napja nem jött meg, csak fáradt voltam mindig. Aztán találkoztunk 1 ismerőssel aki bogarat ültetett a fülembe és haza érve rögtön teszteltem. Amint belemártottam a vizeletbe, még fel sem szivta magát teljesen már + volt.

2010. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!! :)

Hát már voltam wc-n mert már nagyon nagyon kellett :)

De reggel mindenképp megcsinálom, és majd megírom mi lett. Köszönöm mindenkinek! Szép estét!

2010. nov. 6. 20:22
 8/16 anonim ***** válasza:

Várom én is az eredményt, de kétlem, hogy terhes lennél

pontosan hány napja voltatok együtt megszakítással?

2010. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Pontosan 19 napja :)
2010. nov. 6. 20:38
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem 3 napos késéssel kimutatta a délutáni pisiből a 25-ös érzékenységű!
2010. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!